تبلیغات

تبلیغات

بهترین مقصدهای سفر برای هوای معتدل و سرد

مجموعه : مجله خبری
بهترین مقصدهای سفر برای هوای معتدل و سرد

لحظه به لحظه به نوروز 99 نزدیک‌تر می‌شویم و بعد از گذراندن سالی پرحادثه، دلمان می‌خواهد کمی استراحت کنیم و از این خمودگی بیرون بیاییم. قطعاً یکی از آن چیزهایی که می‌تواند حالتان را بهتر کند و برای لحظاتی، فکر و دغدغه را از شما دور کند، مسافرت است.

 

مناطق شمالی کشور هم به دلیل شیوع بیماری کرونا، وضع خوبی ندارند و بهتر است به آن سفر نکنید. در چنین شرایطی باید به فکر مقصدهایی بود که آب و هوایی معتدل و سرد دارند. کایت، امکان شرکت در تورهایی را فراهم کرده که در این فصل از سال، آب و هوایی معتدل و کاملاً مناسب برای سفر دارند و می‌توانید با شرکت در آن، هم از زیبایی‌های آن‌ها لذت ببرید و هم‌سفری خوشایند داشته باشید. در ادامه به معرفی تور هرمز، تور چابهار، تور کویر و تور یک روزه خواهیم پرداخت و جزئیاتی را درباره هرکدامشان خواهیم گفت.

 

تور هرمز

تور هرمز مناسب همه کسانی است که از تماشای زیبایی‌های طبیعی سیر نمی‌شوند. جزیره هرمز، از جمله جزیره‌های رنگی و زیبای استان هرمزگان به شمار می‌رود که از دو راه امکان دسترسی به آن وجود دارد. یکی از راه بندرعباس و دیگری از راه جزیره قشم. فرقی نمی‌کند کدام یک از این دو مسیر طی شود. در هر دو حالت، مسیری آبی در پیش دارید که می‌توانید از مناظر لذت ببرید و لحظات خوشایندی برای  خودتان به ثبت برسانید. تور هرمز، امکانی است تا از نزدیک، خاک سرخ، کوه‌های کبود، شن‌های طلایی و نقره‌ای و زیبایی‌های بسیار دیگر را لمس کنید و در هوای آن نفس بکشید. از غروب‌های بی‌نظیر جزیره هرمز که بهتر است نگوییم تا خودتان بروید و ببینید. فقط فراموش نکنید، دوربین عکاسی‌تان را همراهتان داشته باشید. بعد از سفر، قطعاً آلبومی از خاطرات، خواهید داشت. زیبایی‌های جزیره هرمز، تمام‌شدنی نیست.

 

تور چابهار

تور چابهار، یکی دیگر از آن مقصدهایی است که اگر دنبال آب و هوای معتدل و سرد در جایی به جز شمال کشور هستید، می‌تواند امکان مناسبی باشد. با شرکت در تور چابهار، امکان سفر به بهشت جنوب ایران را خواهید داشت و اگر برای اولین بارتان باشد که می‌خواهید به جنوب سفر کنید، دیدن مردم مهمان‌نواز جنوبی و آشنایی با فرهنگ آن‌ها از نزدیک می‌تواند تجربه‌ای بسیار حیرت‌انگیز باشد. اگر ساکن تهران هستید و می‌خواهید در تور چابهار شرکت کنید، بهتر است گزینه هوایی آن را در نظر بگیرید تا ساعات زیادی در مسیر نباشید. البته این در صورتی است که از سفر زمینی خوشتان نیاید، وگرنه یکی از خوبی‌های سفر زمینی، استفاده از مناظر طبیعی و زیبای اطرافتان است که انصافاً ارزشش را دارد. کایت، انواع باکیفیت تور چابهار را با قیمت‌هایی کاملاً مناسب ارائه می‌کند که می‌توانید از آن بهره ببرید.

بهترین مقصدهای سفر برای هوای معتدل و سرد

تور یک روزه

تور یک روزه یکی از آن چیزهایی است که می‌توانید برای هدیه دادن به یکی از اعضای خانواده خود به آن فکر کنید. چه چیزی بهتر از سفری یک روزه با آن‌ها برای اینکه ثابت کنید چقدر دوستشان دارید. در روزگاری زندگی می‌کنیم که فرصت چندانی برای دیدن عزیزانمان وجود ندارد و مشغله زندگی اجازه نمی‌دهد برایشان وقتی بگذاریم. نوروز 99 بهترین زمان برای اثبات حسی است که به آن‌ها داریم. تور یک روزه، یکی از انواع تورهایی است که کایت با قیمتی کاملاً مناسب ارائه می‌کند تا هم تجربه سفری حیرت‌انگیز را داشته باشید و هم به لحاظ مالی تحت فشار قرار نگیرید. خیالتان از بابت کیفیت تورها هم راحت باشد. کوتاه بودن مدت زمان تور یک روزه را می‌توان غنیمتی شمرد در این ایام برای ثبت لحظاتی خاطره‌انگیز و فراموش کردن سختی‌های موجود، حتی برای مدتی کوتاه.

بهترین مقصدهای سفر برای هوای معتدل و سرد

تور کویر

تور کویر از آن تورهایی است که نمی‌شود در هر فصلی از سال سراغ آن رفت اما بهترین زمان برای شرکت در تور کویر، فصل بهار است. در این فصل اگر به کویر بروید با آب و هوایی معتدل و سرد روبرو خواهید بود و می‌توانید تجربه خوشایندی داشته باشید. اگر به دنبال آرامش و فرار از دغدغه‌های زندگی برای مدت کوتاهی هستید، بهترین امکانی که پیش رویتان است آرامش کویر و شب‌های آن است. مگر می‌شود شب‌های پرستاره کویر را دید و باز هم به مشکلات زندگی فکر کرد. فراموش نکنید دوربین عکاسی‌تان را با خودتان ببرید. کویر بهترین جا برای عکاسی است و تا دلتان بخواهد سوژه‌های بکری دارد که می‌توانید از آن‌ها عکاسی کنید. از دیگر تفریحات موجود در تور کویر می‌توان به شترسواری، اشاره کرد که تجربه تازه‌ای است و پیشنهاد می‌کنیم برای یک‌بار هم که شده آن را امتحان کنید.

بهترین مقصدهای سفر برای هوای معتدل و سرد

در این مطلب به معرفی بهترین مقصدهای سفر برای هوای معتدل و سرد پرداختیم. در صورتی که می‌خواهید قیمت هریک از تورهای بالا را بدانید یا اطلاعات جامعی در مورد تورهای مختلف ایران و جهان داشته باشید، پیشنهاد می‌کنیم وارد سایت کایت به نشانی www.kite.ir شده و یا با شماره تماس 02175097700 تماس حاصل کنید تا از راهنمایی کارشناسان مجرب آژانس هواپیمایی کایت بهره‌مند گردید.

بهترین مجله خبری

بیشتر بخوانید
a

تبلیغات