تبلیغات

تبلیغات

بهترین مکان برای نصب آینه روی دیوار

بهترین مکان برای نصب آینه روی دیوار

یک آینه نه تنها برای بررسی شکل ظاهری و بازتاب افراد استفاده می شود، بلکه یک عنصر عالی محسوب می شود که باید در داخل خانه قرار بگیرد. با این حال، بهترین مکان برای نصب آینه کجاست؟ چه می شود اگر تنها دیوار موجود، با یک پنجره بزرگ روبرو باشد؟ آیا قبل از تصمیم گیری برای نصب آینه کاری، تأثیر فنگ شویی را در نظر می گیرید؟

 

بهتر است آینه ها را در قسمت ورودی و اتاق های غذاخوری قرار دهید، اما آینه ها می توانند اتاق های نشیمن و اتاق خواب را نیز برجسته کنند و بسته به زیبایی شناسی و اصول طراحی شما می توانند در مقابل پنجره ها نصب شوند.

 

آینه های دیوارپوش که تمامی سطح دیوار را در بر می گیرد حس نمایشی به وجود می آورند و به بهترین شکل در یک راهرو طولانی قرار می گیرند. در مورد قرار دادن آینه در حمام، آشپزخانه یا نادیده گرفتن شیوه های مناسب نصب برای ایمنی محتاط باشید.

 

بکارگیری آینه های دیوارپوش

اگر قصد دارید ظاهر دیوار را به صورت بنیادی تغییر دهید، در نظر بگیرید که یک آینه دیوارپوش می تواند به زیبایی این کار را برای شما انجام دهد. آینه های دیوارپوش با رنگ های سفید، برنزی، زغالی، مسی و … می توانند گزینه های مناسبی باشند.

 

بسته به نوع اتاقی که شما در نظر گرفته اید، استایل آینه و اینکه چگونه از نور طبیعی در یک فضا استفاده می کند، به شما کمک می کند که بهترین مکان برای نصب آن را پیدا کنید.

 

یک خانه مدرن یا سنتی با آینه ای تکمیل شده است که مانند قاب های مشخص و طراحی تمیز، دارای عناصر مشابهی است. به این نکته توجه داشته باشید که آینه را در موقعیت کاربردی قرار دهید.

 

در این قسمت نکاتی را می توان در هنگام نصب یک آینه بر روی دیوار در نظر گرفت:

از نصب کردن آینه ها بر روی دیوارها در نزدیکی یا مقابل پنجره هایی که نور طلوع و غروب خورشید را بازتاب می دهند، مراقب باشید.

 

آینه کاری روشی عالی برای بزرگتر کردن اتاق هستند و طبق اصول فنگ شویی، یک آینه انرژی های مثبت یا منفی را در یک فضا تقویت می کند.

 

ارتفاع سطح چشم را در هنگام نصب آینه های دکوراتیو در نظر بگیرید. ارتفاع آینه ها را خیلی کم یا خیلی زیاد در نظر نگیرید چرا که این مسئله می تواند به ویژه در اتاق غذاخوری، حمام و سرویس بهداشتی و اتاق خواب، از نظر بصری ناراحت کننده باشد.

 

آینه ها نه تنها عناصر جذاب برای خانه شما محسوب می شوند بلکه بازتاب شما را به نمایش می گذارند و نور را نیز منعکس می کنند. بسیاری از علاقه مندان به دکوراسیون منزل احساس می کنند که آینه ها برای ایجاد تعادل، انتقال انرژی و تأثیرگذاری بر بهبود خلق و خوی در یک محل بسیار مهم هستند. بنابراین هنگام انتخاب آینه و دیواری که محل نصب آن خواهد بود، عاقلانه انتخاب کنید.

 

حفظ توازن با فنگ شویی

لازم نیست که 100 درصد به فنگ شویی اعتقاد داشته باشید که اصول آن را برای تزئین خانه خود به کار ببندید. Feng Shui نشات گرفته از چین باستان است و هنر ترتیب قرار گیری عناصر در داخل و اطراف فضای مورد نظر، با یک هماهنگی برای هدایت درست انرژی را مدیریت می کند.

 

برای بسیاری از طراحان دکوراسیون داخلی استفاده از دانش فنگ شویی برای ایجاد و هدایت انرژی مثبت و جلوگیری از رکود بصری بسیار ضروری است. فنگ شویی بر نیروهای غیبی را تأثیر می گذارد که بر جنبه های مختلف زندگی انسان تأثیر می گذارد. وقتی که طراحان متخصص وظیفه دکوراسیون منزل شما را بر عهده دارند، آینه ها یکی از عناصر اصلی در فنگ شویی هستند.

 

بهترین مکان برای نصب آینه روی دیوار

در کدام جهت باید آینه ها قرار داده شوند؟

آینه ای را روی دیواری که روبروی یک قطعه از آثار هنری است که شما تحسین می کنید نصب کنید یا جایی که یک لوستر آویزان شده را منعکس کند. اگر پنجره ای با نور طبیعی بسیار زیاد در فضای مورد نظر شما وجود دارد، بهتر است آینه را روی یک دیوار عمود بر پنجره نصب کنید. انجام این کار به شما این امکان را می دهد که آینه نصب شده بدون اینکه تابش زیاد نور از پنجره منعکس کند، منجر به درخشش آن ناحیه شود.

 

قرار دادن آینه ها در اتاق خواب

نصب آینه در اتاق خواب موضوعی قابل لمس است. آینه های اتاق خواب هرگز نباید روبروی تختخواب نصب شوند و این می تواند منجر به ناراحتی شود. اما نصب آن در پشت درب یا عمود بر پنجره ای که نور طبیعی دریافت می کند، مکان های مناسبی هستند.

 

شرکت تتراگلس ارائه دهنده انواع خدمات تولیدی و اجرای شیشه و آینه کاری در دکوراسیون منازل و ساختمان های تجاری و اداری است. شما می توانید برای استغعلام آخرین قیمت ها و دریافت مشاوره با کارشناسان ما در این مجموعه در ارتباط باشید.

 

برای اطلاعات بیشتر در رابطه با آینه کاری به لینک زیر سر بزنید:

https://tetraglass.ir/mirrors-work/

تبلیغات