تبلیغات

تبلیغات

خرید فرش

خرید فرش

خرید قسطی فرش ماشینی

بهترین شیوه برای خرید قسطی انواع فرش ماشینی

خرید فرش ماشینی با کیفیت و کاربردی همواره یکی از دغدغه های خانواده های ایرانی است. برای این منظور فروشگاه های بزرگی وجود دارند که با ایجاد شرایطی خاص، امکان خرید انواع فرش ماشینی را به طور قسطی  برای عامه مردم فراهم کرده اند. اما آیا می توان به شیوه ایی موثر و ساده تر فرش ماشینی و  یا هر نوع کالای دیگری را به صورت اقساطی خریداری نمود؟

 

 خرید فرش ماشینی

برای خرید فرش ماشینی عجله نداشته باشید. قبل از اینکه وارد بازار فرش شوید، در ابتدا مشخص کنید برای چه  فضایی قصد خرید دارید؟ چه نوع فرشی می تواند مناسب فضای مورد نظر باشد؟ دکوراسیون منزل شما سنتی است یا کلاسیک؟

 

چقدر برای خرید فرش ماشینی هزینه در نظر گرفته اید؟ آیا قصد خرید نقدی دارید و یا اقساطی؟

 

پاسخ به این سوالات می تواند به شما کمک کند تا یک خرید مناسب و مقرون به صرفه داشته باشید. اگر از همان ابتدا مشخص کنید که به دنبال چه چیزی هستید، در فروشگاه های بزرگ فرش، با انواع برندها و طرح ها مواجه خواهید شد. فرش ماشینی چنان در طرح، رنگ و شکل متنوع است، که باعث سردرگمی شما خواهد شد.

 

فرش های ماشینی انواع مختلفی دارد که از آن جمله می توان به فرش ماشینی سنتی،  کلاسیک، مدرن، کودک، گلیم فرش، کهنه نما و کودک اشاره کرد. در فرش های ماشینی سنتی از طرح های قدیمی و اصیل ایرانی استفاده می شود.

 

این فرش ها عموما زمینه لاکی بوده و نقش هایی از گیاهان، حیوانات و اشکال هندسی در آن دیده می شود. استفاده از طرح برای پوشش فضای پذیرایی بسیار مناسب است.

 

در گذشته  این فرشها به شکل هندسی مستطیل بافته می شدند، در حال حاضر میتوان آنها را در اشکال  و سایزهای مختلف نیز تهیه نمود. برای این منظور می توانید به سراغ فرش های مدرن و فانتزی بروید که دارای اشکال هندسی متفاوت مانند دایره، نیم دایره و مربع هستند.

 

خرید فرش ماشینی مدرن

در فرش مدرن، تعداد  و نوع رنگ ها از تنوع بیشتری برخوردار است.  طرح خاصی در آنها دیده نمی شود. در حالیکه در فرش های سنتی و اصیل هر منطقه ایی طرح و نقش و نگار خود را بر روی فرش اعمال می کند، بطوریکه متخصصان این صنعت با یک نگاه به آن، به راحتی می توانند اصالت فرش را تشخیص  دهند.

 

خرید فرش  مدرن برای هر قسمت از فضای منزل امکان پذیر است.

 

آنها نیز در شانه و تراکم های مختلف طراحی و بافته می شوند. نمونه ایی از این فرش ها به عنوان دستبافت گونه در بازار فرش به فروش می رسند. در اینگونه از فرش های ماشینی عدد  شانه بالا است  و از الیاف مرغوب بافته شده اند. به همین دلیل طرح فرش بسیار نرم، لطیف و زنده است.

خرید فرش

خرید فرش

 

خرید فرش ماشینی مدرن

وقتی گفته می شود فرشی 1500 شانه است. یعنی در هر متر مربع از عرض آن 1500 گره زده شده است. بنابراین الیاف باید ظریف و در عین حال باکیفیت باشند تا گره ها در چنین فضایی قرار گیرند.

 

از آنجایی که این الیاف مصنوعی بوده، امکان ایجاد حساسیت نیز در آنها وجود خواهد داشت. به همین دلیل از الیاف اکریلیک هیت ست شده در آنها استفاده میشود.

 

در این شیوه با استفاده ار حرارت نخ تابیده خواهد شد. به همین دلیل اینگونه از فرش های ماشینی، پرز نداده، ایجاد حساسیت نمی کنند و در برابر گرما از خود مقاومت نشان می دهند.

 

اکریلیک هیت ست شده از نظر ظاهری شبیه الیاف پشم است.  نوع رنگی که در این فرش ها استفاده می‎شود از انواع تثبیت شده است. یعنی با ریختن مایع و یا هنگام شستشو، هیچ تداخلی بین رنگ ها وجود نخواهد داشت.  از جمله فرش ماشینی مدرن می توان به فرش فریز، شگی ( پرز بلند)، سه بعدی  و وینتیج اشاره کرد.

 

 خرید فرش کودک

فرش ماشینی عروسکی انتخاب مناسبی برای اتاق خواب کودک خواهد بود. چنانچه قصد خرید فرش کودک را دارید، می توانید آنها را با طرح های دخترانه و پسرانه در بازار فرش انتخاب نمایید. فرش کودک نمونه ایی از فرش های مدرن است.

 

طرح هایی که در آن استفاده می شود به طور کاملا ویژه ایی با طرح  های سنتی بیگانه است. استفاده از طرح و رنگ های شاد در آنها به عنوان یکی از مهمترین فاکتورها به شمار می آید.

 

یکی از نکات مهم در خرید فرش ماشینی کودک توجه به جنس و وزن آن است. جنس آن نباید برای کودک ایجاد حساسیت نماید. همچنین از آنجا که ممکن است به دفعات شسته شود باید از مقاومت و وزن خوبی برخوردار باشد.

 

تا حمل  و نقل آن آسانتر بوده و در عین حال در برابر شستشو نما و زیبایی خود  را داشه باشد. همچنین هنگام خرید فرش کودک سعی کنید از رنگ ها شاد کودکانه استفاده نمایید. با این کار فضا را برای فرزند خود جذاب تر خواهید کرد.

 

خرید فرش ماشینی کودک

برای خرید فرش مدرن و کودک، انتخاب های زیادی خواهید داشت. یکی از انتخاب های خوب و مقرون به صرفه برای خرید انواع فرش ماشینی بازار فرش است. در این بازار شرایط برای خرید انواع فرش ماشینی مهیا شده است.

 

برای این منظور می توانید از پلتفرم ایران رنتر جهت خرید اقساطی استفاده نمایید. همچنین اگر در چیدمان دکور و تطبیق رنگ فرش با دکوراسیون منزل خود به مشکل برخورد کرده اید می توانید از طریق اپلیکیشن سه کنج فرش مورد نظر را سه بعدی بچنید، انتخاب کنید و سپس خرید نمایید. با این اپلیکیشن یک طراح خواهید بود.

 

 

گلیم فرش

گلیم فرش ها از جمله کفپوش های سنتی ایرانیان به شمار می آید.

در بافت آنها مانند فرش، از الیاف طبیعی استفاده می شد. در حال حاضر با پیشرفت تکنولوژی و تجهیزات مدرن بافندگی، بافت گلیم فرش ها با الیاف مصنوعی به طور گسترده انجام می شود.

طرح آنها معمولا برگرفته از طرح های سنتی ایرانی است، اما با این حال محدود به این طرح ها نیستند و شما می توانید از طرح های مدرن  آن در بازار فرش به طور آنلاین دیدن نمایید.

گلیم فرش ها معمولا 400 تا 500 شانه هستند. در بافت آنها از الیاف مصنوعی با کیفیت استفاده می شود. وزن کمی داشته و به راحتی قابل جا به جا کردن هستند.

استفاده از آن در قسمتی هر از  فضای منزل امکان پذیر است. چنانچه مایل باشید می توانید با استفاده از گلیم فرش قسمتی از فضای منزل را به صورت سنتی طراحی نمایید.

 

خرید آنلاین و اقساطی فرش ماشینی

برای خرید فرش ماشینی انتخاب های متفاوتی خواهید داشت، همه آنها در نوع خود مفید بوده و مزایای مخصوص به خود را دارد. برای خرید انواع فرش ماشینی به صورت اقساط از بازار فرش، کافی است تا این پلتفرم  ایران رنتر یک کارت اعتباری خرید،  تهیه نمایید. آنگاه می توانید از طریق آن  از سایر فروشگاه  به صورت اقساطی خرید نمایید. شما نیز میتوانید جزء سرمایه گذاران این شرکت باشید.

 

 به بیانی ساده ایران رنتر دو جهت اصلی دارد. در یک سمت آن مشتریان قرار گرفته اند که از سرمایه برای خرید وسایل مورد نیاز خود استفاده میکنند و در سویی دیگر سرمایه گذارانی وجود دارند که بودجه مورد نیاز را تامین می کنند.  از این سرمایه گذاری به عنوان یک سرمایه گذاری کم خطر یاد شده است.

 

در این پلتفرم تمامی خریداران به شیوه ایی مطمئن و پیچیده اعتبار سنجی خواهند شد، بنابراین میزان ریسک در آن کاملا یکنواخت خواهد بود. این روش سرمایه گذاری از نظر شرعی مشکلی نداشته و مورد تایید قرار گرفته است.

 

در میان انواع سرمایه گذاری هایی که وجود دارد، شاید بتوان گفت این شیوه در عین سادگی مطمئن ترین نوع آن است. 

تبلیغات