تبلیغات

تبلیغات

حاج قاسم سلیمانی

خودرو هیبریدی تانگ شرکت BYD به بازار ایران می آید

خودرو هیبریدی تانگ شرکت BYD به بازار ایران می آید

قیمت نجومی خودرو تانگ BYD در بازار خودروی ایران

 

این خودروی فوق العاده با قیمت نجومی خود وارد بازار اتومبیل ایران خواهد شد.

 

خودرو هیبریدی تانگ، محصول جدید شرکت BYD با 505 اسب بخار و قابلیت پارک اتومبیل توسط ریموت کنترل به زودی توسط کارمانیا وارد ایران می شود.

 

در جریان سفر گروهی از اصحاب رسانه های تخصصی خودرو به چین و به دعوت شرکت بی وای دی ، محصولات جدید این خودروساز که قرار است به زودی وارد ایران شود، توسط خبرنگاران ایرانی مورد آزمایش فنی قرار گرفتند.

 

اما در میان خودروهای معرفی شده، بی وای دی تانگ توجه همگان را به خود جلب کرد. این محصول با 505 اسب بخار به عنوان سریع ترین خودرو هیبریدی در جهان معرفی می شود.

خودرو هیبریدی تانگ شرکت BYD به بازار ایران می آید

خودرو گرانقیمت BYD تانگ

 

تانگ دارای سه موتور به منظور تامین انرژی تمام 4 چرخ است. یک موتور بنزینی توربوشارژ 2 لیتری و موتور دو حالته هیبریدی، که امکان رانندگی در حالت تماما برقی (EV) و یا در حالت هیبریدی – الکتریکی (HEV) را مهیا می کند.

 

یک موتور بنزینی به همراه یکی از موتورهای الکتریکی در جلو و یک موتور الکتریکی دیگر بر روی محور عقب قرار گرفته است. همچنین این خودرو دارای یک گیربکس 6 سرعته DCT ساخت شرکت بی وای دی است.

 

قدرت تولید شده توسط موتور بنزینی 205 اسب بخار و گشتاور آن 320 نیوتون متر و قدرت تولید شده توسط هر یک از موتورهای الکتریکی 150 اسب بخار و گشتاور 250 نیوتون متر که جمعا دارای قدرت 505 اسب بخاری و 820 نیوتون متر گشتاور است؛ همچنین فعال سازی تمام موتورها به صورت هم زمان برای رسیدن به قدرت مذکور امکان پذیر است.

خودرو هیبریدی تانگ شرکت BYD به بازار ایران می آید

عکس خودروی هیبریدی

 

قدرت فوق توان رساندن سرعت خودرو از سرعت صفر به 100 کیلومتر بر ساعت را در 4.9 ثانیه فراهم می کند که البته در جریان تست این خودرو و با توجه به باران شدید و جمع شدن آب در پیست به عددی در حدود 6 ثانیه رسیدیم. همچنین این خودرو دارای قابلیت پارک توسط ریموت کنترل را داراست.

این خودرو به زودی توسط شرکت کارمانیا با قیمتی در حدود 200 میلیون تومان وارد ایران می شود.

 

تبلیغات