تبلیغات

تبلیغات

حاج قاسم سلیمانی

مبلمان شهری آرا را می شناسید؟

مبلمان شهری آرا را می شناسید؟

مبلمان شهری معنایی گسترده دارد در واقع مجموعه ایست متشکل از تجهیزات و لوازم متحرک و تزئینی که می توان از آن ها در فضاهای عمومی استفاده نمود نقش مبلمان در پروژه های شهری بسیار جدی و عملکردی می باشد علاوه بر زیبایی نقشی تاثیرگذار در زندگی افراد و محیط زیست دارد برای طراحی مبلمان شهری باید مواردی را رعایت نمود تا موجبات امنیت شهروندان فراهم گردد.

 

مبلمان شهری را می توان این گونه تعریف نمود مجموعه اجزایی که در سطح شهر به جهت رفع نیاز های جامعه مورد استفاده قرار می گیرد مبلمان شهری آرا تولید کننده مبلمان و المان های شهری مدرن از جنس چوب می باشد آرا با هدف تبدیل مبلمان های ساده خیابانی به محصولاتی شیک و زیبا همواره تلاش می نماید .

 

تلفیق مناسب چوب با سایر متریال ها، کیفیت بالای تولید، طراحی های خلاقانه برند آرا را به یکی از بهترین ها در این بخش تبدیل نموده است یکی از نکات قابل توجه در خاص بودن یک محصول خلاقیت و متفاوت بودن طراحی است زیرا تغییر مستلزم اتفاقی نوآورانه می باشد.

 

در سراسر دنیا با توجه به شرایط منطقه و محیطی طراحی های متفاوتی در بخش مبلمان شهری صورت می گیرد و با متریال های مختلف دست به ساخت و تولید خواهند زد برای مثال ساخت و تولید نیمکت چوبی آسا توسط برند آرا با تلفیق متریال چوب و فلز طراحی و تولید گردید این نیمکت با طول 150 سانتی متر مناسب برای محوطه باز منازل مسکونی و پارک ها می باشد.

 

مبلمان شهری آرا در نمایشگاه سال 1397

متاسفانه در ایران شرکت های کمی در این زمینه به فعالیت می پردازند و شرکت های موجود کاملا بی رقیب هستند از این رو حضور این شرکت ها در نمایشگاه ها بسیار کمرنگ است و به همین دلیل به علت عدم رقابت چه در زمینه کیفیت چه در زمینه قیمت تمام شده اکثر شرکت های تولید کننده به کیفیت و کمیت محصول نمی پردازند، شکل و فرم محصولات مبلمان شهری در ایران به ندرت بومی سازی شده و اکثرا از کلیشه های غربی الگو برداری می گردد. در نتیجه نیاز مبرم به تحقیقات و بررسی بازار مبلمان در ایران دارد و باید شرکت ها، موسسات و سازمان های مختلفی جهت پژوهش تشکیل شود تا در این زمینه کشور عزیزمان به خودکفایی و بلوغ فکری و کاری برسد.

 

شرکت آرا از بدو تاسیس همواره به مدرن نمودن محصولات خود می اندیشید و با استفاده از متریال های خاص محصولات زیبایی را تولید و به بازار عرضه نموده است تیم تحقیقاتی شرکت در تلاش است تا با تزریق فرم ها و طرح های ایرانی و بومی گام موثر و بلندی را در این زمینه برداشته و با ارائه ی محصولات جدید و منحصر به فرد نبض بازار را در دست بگیرد.

مبلمان شهری آرا را می شناسید؟

پس از موفقیت در تولید نیمکت چوبی، پایه چراغ های خیابانی و سطل های زباله که در گروه مبلمان و المان های شهری قرار می گیرند با استقبال بی نظیری در بازار مواجه گردید طراحان و متخصصین شرکت دست به تولید محصولات ضمنی دیگری از قبیل گلدان چوبی یا فلاور باکس، خانه حیوانات، ست میز و صندلی چوبی مناسب برای فضاهای داخلی و بیرونی منازل و اماکن عمومی، تجهیزات بازی مناسب پارک ها و ویلاهای شخصی از نمونه های بسیار موفق شرکت آرا محسوب می شود که هم اینک چندین مورد در مراکز مختلف مورد بهره برداری قرا گرفته است شما عزیزا می توانید نمونه پروژه های کار شده این شرکت را در وب سایت آرا رویت فرمایید و یا با مراجعه به هجدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران در تاریخ 15 الی 18 مرداد ماه سال 97 از نزدیک محصولات این شرکت را لمس و مشاهده نمایید .

 

لازم به ذکر است فرصت کمی برای بازید از نمایشگاه باقی مانده است در صورت عدم دسترسی به نمایشگاه می توانید از نمایشگاه دائمی محصولات ما در محل شرکت بازدید به عمل آورید.

 

تبلیغات