تبلیغات

تبلیغات

حاج قاسم سلیمانی

مزایای انتخاب صندلی توالت آسان نشین

مزایای انتخاب صندلی توالت آسان نشین

انتخاب یک صندلی توالت مناسب بسیار مهم است زیرا استفاده از یک صندلی توالت نامناسب در یک دوره طولانی می تواند به یک تجربه بسیار ناراحت کننده تبدیل شود. به همین دلیل است که استفاده از صندلی توالت با کیفیت برای سیستم بدنی شما بسیار اهمیت پیدا می کند.

 

غیر استاندارد بودن صندلی توالت می تواند منجر به کبودی و بثورات پوستی شود و از یک تحریک جزئی تا یک بیماری جدی پیش برود. همچنین نوع نشستن شما بر روی این صندلی ها می تواند به سیستم گوارشی شما صدمه و آسیب وارد کند.

 

اجتناب از این گونه مسائل با انجام یک انتخاب مناسب از ابتدا امکان پذیر است و همیشه پیشگیری نقش موثرتری دارد. توالت های ایرانی اغلب دارای صندلی نیستند و مردم این گونه عادت کرده اند که از این نوع توالت ها به طور طبیعی استفاده کنند.

 

اما نکته حائز اهمیت فشار و صدماتی است که به مفاصل، زانوها و کمر شما وارد می شود. این راهنما شما را با برخی از مواردی که باید در هنگام انتخاب صندلی توالت با کیفیت بالا مورد توجه قرار دهید، آشنا می کند.

مزایای انتخاب صندلی توالت آسان نشین

 

صندلی توالت چقدر مهم است؟ 

قطعا با بسیاری از افراد در اطراف خود برخورد داشته اید که از درد مفاصل و زانوها رنج می برند و رفتن به سرویس بهداشتی برای آنها بسیار دردناک و دشوار شده است. این افراد اغلب هزینه های سنگینی را بابت تعویض سرویس بهداشتی خود به سرویس های فرنگی پرداخت می کنند. در صورتی که از عوارض و مضراتی که یک سرویس فرنگی دارد بی اطلاع هستند.

 

توالت های فرنگی علیرغم تصور عامه مردم عوارض بسیار جدی و خطرناکی برای افراد مختلف ایجاد می کند. از جمله آسیب به سیستم گوارشی و عارضه های پوستی که در برخورد با سطح آن از افراد مختلف به یکدیگر منتقل می شود.

 

بنابر نتایج بدست آمده از تحقیقات مختلف متخصصین علم پزشکی، استفاده از توالت های شرقی یا همان توالت ایرانی می تواند بسیار بهتر از توالت های فرنگی باشد. یکی از دلایلی که باعث بروز مشکلات گوارشی خواهد شد نوع نشستن افراد بر روی این سرویس بهداشتی است که در این حالت رکتوم یا راست روده به صورت صحیح قرار نگرفته و دفع را مشکل می کند. بطوریکه مثانه و روده ها به طور کامل تخلیه نمی شوند.

 

صندلی توالت آسان نشین محصولی ارزشمند در زمینه برطرف کردن معایب توالت های ایرانی محسوب می شود که با وجود مزایای سرویس بهداشتی ایرانی، معایب آن را به کلی برطرف کرده است. با استفاده از این محصول شما دچار هیچگونه عارضه گوارشی یا مفصلی نخواهید شد و در عین حال برخی از مشکلات جسمی شما مانند هموروئید یا حتی کمر دردهای مزمن نیز درمان می شود.

 

مزایای صندلی توالت آسان نشین 

راحتی صندلی توالت 

اولین چیزی که وقتی به راحتی فکر می کنید به ذهن می رسد انعطاف پذیری است. صندلی توالت آسان نشین طوری طراحی شده که با وجود دوام و کیفیت بالا بتواند راحتی را نیز برای شما فراهم کند. نوع نشستن شما بر روی این صندلی به گونه ای است که به هیچ کدام از مفاصل و استخوان ها فشار وارد نمی شود.

 

تمیز بودن صندلی توالت

پاکیزگی و تمیزی یکی از اصول بسیار مهم برای ما ایرانی ها محسوب می شود. طهارت و پاکیزگی از جمله مواردی است که در طراحی صندلی توالت آسان نشین مورد توجه قرار گرفته است. در این حالت به دلیل باز بودن قسمت جلویی صندلی توالت آسان نشین می توانید به راحتی خود را تمیز کنید و ناحیه مقعد خود را شستشو دهید

 

حمل آسان صندلی توالت

بسیاری از افراد ترجیح می دهند علاوه بر منزل یا محل کار خود این محصول را در مناطق دیگری مانند مسافرت ها یا پیک نیک های تفریحی همراه خود داشته باشند تا بتوانند به راحتی از آن استفاده کنند. یکی از مزایای بسیار مناسب صندلی توالت آسان نشین قابل حمل بودن و جدا شدن و یا اتصال دوباره پایه های آن است.

 

قابلیت تحمل وزن بالا 

یکی دیگر از نکاتی که باید به آن توجه داشت قابلیت تحمل وزن افراد مختلف است. مواد و متریال بکار رفته در صندلی توالت آسان نشین قابلیت تحمل وزن تا 150 کیلوگرم را دارد و مقاومت بالای آن موجب می شود که این محصول را برای مدت زمان 10 سال گارانتی کنند.

 

مناسب برای تمام سنین

این محصول را می توانید برای سنین 5 سال به بالا استفاده کنید و از بروز بسیاری از مشکلات جسمی و گوارشی از کودکی جلوگیری کنید. توجه داشته باشید که صندلی توالت آسان نشین نه تنها برای افراد معلول یا کم توان کارایی بسیار زیادی دارد بلکه برای افراد سالم نیز کاربردهای فراوانی دارد.

 

مناسب برای دوران بارداری

بانوان با ورود به ماه های آخر بارداری خود به دلیل بزرگ شدن رحم فشار بسیار زیادی را متحمل می شوند که رفتن به سرویس بهداشتی را برای آنها دشوار می کند. طراحی صندلی توالت آسان نشین به نحوی است که بتوان آن را در دوران بارداری برای تسهیل در رفتن به سرویس بهداشتی استفاده کرد.

تبلیغات