تبلیغات

تبلیغات

مهاجرت رایگان!

مجموعه : نکات سفر
مهاجرت رایگان!

امروزه برای فکر کردن به مهاجرت هم حداقل 100 میلیون را نیاز دارید پس اگر جوان هستید اما نقدینگی لازم را ندارید، از اینجا به بعد خوب حواستان را جمع کنید، چون این مقاله میانبر شماست، اگر بخواهید به کانادا، آمریکا یا انگلستان مهاجرت کنید یا باید نابغه باشید یا پولدار!

 

اما همه میدانیم افراد پولدار فقط 3% از کل جمعیت ایران را تشکیل میدهند و نابغه ها حتی از آنها هم کمتر، پس شاید شما نابغه یا پولدار باششید اما عده زیادی هیچکدام نیستند و همه چیز وقتی بدتر میشود که باید بر سر مهاجرت کردن با این افراد رقابت کنند، از همین رو میانبرهایی داریم برای افرادی که نه سرمایه چندان و نه رزومه خاصی دارند اما هم چنان قصد مهاجرت دارند…

 

ایتالیا

تمام استرس مربوط به ویزا شدن یا نشدن را فراموش کنید، لازمه نیست نابغه باشید یا سابقه کار داشته باشید، لازم نیست شهریه های سنگین دلاری پرداخت کنید یا مدرک زبان بالای 7 بگیرید…

ایتالیا یک مقصد دانشجویی رایگان است، مناسب برای هر دانشجویی با همه جور سابقه ای، نمره زبانی که برای مهاجرت به این کشور میخواهید پایین است و در راه های غیر دانشجویی اصلا به نمره ی زبان نیاز پیدا نخواهید کرد.

اخذ ویزای ایتالیا آسان و حتی اگر موفق به اخذ بورسیه استانی نشوید بازهم متوسط هزینه زندگی و تحصیل در این کشور در مقایسه با دیگر کشورهای اروپایی بسیار پایین است.

 

فرانسه

شاید باید اسم مهاجرت به این کشور را “مهاجرت بدون هیچی در 2 هفته بگذاریم” چون شما برای مهاجرت به این کشور به هیچ مدرکی جز پاسپورت، ارائه تمکن مالی و سابقه سفر نیاز ندارید!

اخذ ویزای فرانسه در کمتر از 2 هفته، تنها با ارائه همین 3 قطعه مدرک ممکن است.

 

محدوده شنگن

اگر این 2 کشور مد نظرشما نیستند پس از خودتان پذیرایی کنید و یکی از کشورهای اروپایی را انتخاب کنید، برای مثال: میتوانید با کمترین نرخ سرمایه گذاری در اروپا و حتی پایین تر از نرخ سرمایه گذاری در ترکیهبا همسر و فرزندان و حتی پدرو مادرتان از یونان در مقابل سرمایه گذاری اقامت دریافت کنید!

یا شاید بیشتر کشوری را مد نطر دارید که نزدیک به قلب اروپا باشد، مدرن، با پیشرفت اقتصادی و رفاه مناسب  و البته هم چنان هزینه های مهاجرت به آن پایین باشد، در نتیجه میتوانید اسپانیا را انتخاب کنید

به هر حال اخذ ویزای شینگن کمترین نگرانی است که خواهید داشت، چون کشورهای اروپایی شدیدا بدنبال سرمایه گذاران خارجی هستند!

تبلیغات