تبلیغات

تبلیغات

17 برند برتر لوازم آرایشی خارجی

17 برند برتر لوازم آرایشی خارجی

وقتی نوبت به آرایش می رسد ، کیفیت تفاوت ایجاد می کند. بنابراین ، اگر می خواهید ظاهر شما خوب باشد ، تمام روز دوام داشته باشد و روی پوستتان لطیف باشد ، باید مراقب باشید که از چه محصولی استفاده می کنید. خوشبختانه ، این صنعت پایه اصلی مارک های برتر را دارد که به طور مداوم محصولات با کیفیت و درجه یک را ارائه می دهد تا نیازهای زیبایی شما را برآورده کند. به این بهترین مارک های آرایشی پایبند باشید و دیگر هرگز از خرید آرایش دیگر پشیمان نخواهید شد.

 

وقتی نوبت به آرایش می رسد ، کیفیت تفاوت ایجاد می کند. بنابراین ، اگر می خواهید ظاهر شما خوب باشد ، تمام روز دوام داشته باشد و روی پوستتان لطیف باشد ، باید مراقب باشید که از چه محصولی استفاده می کنید. خوشبختانه ، این صنعت پایه اصلی مارک های برتر را دارد که به طور مداوم محصولات با کیفیت و درجه یک را ارائه می دهد تا نیازهای زیبایی شما را برآورده کند. به این بهترین مارک های آرایشی پایبند باشید و دیگر هرگز از خرید آرایش دیگر پشیمان نخواهید شد.

برندهای لوازم آرایشی بهداشتی

CHANEL

هنگام تزیین با آرایش CHANEL به زیبایی خود به گونه ای جذاب و پیچیده خواهید بود. محصولات زیبایی لوکس این برند به همان اندازه لباس هایی که تولید می کند شیک است. اگرچه ممکن است تنها یک رژ لب شما را در حدود ۵۰ دلار استرالیا بازگرداند ، اما کیفیت این لوازم آرایشی کاملاً ارزش هزینه اضافی را دارد.

 

Estee Lauder

Estee Lauder از سال ۱۹۴۶ زیبایی زنان را افزایش داده است و اکنون یکی از مشهورترین شرکت های لوازم آرایشی در جهان است. محصولات این برند که شامل آرایش ، مراقبت از پوست و عطریجات می باشد. از لحاظ نوآوری عالی ، پیشرفته از نظر فنی و اثبات شده هستند.

 

Dior

خلاقیت ، تجمل و کمال همه واژه های مرتبط با دیور و محصولات لوازم آرایشی آن است. اگر هیچ یک از محصولات این برند را امتحان نکرده اید ، سریعاً این کار را انجام دهید. رژ لب Dior Addict یک محصول مهم برای برچسب و یک مکان خارق العاده برای شروع است.

 

L’Oreal

وقتی صحبت از زیبایی می شود ، L’Oreal یک رهبر جهانی است. این شرکت فرانسوی در همه جا به زنان لوازم آرایشی لوکس و با کیفیت عالی با قیمت های مقرون به صرفه ارائه می دهد. چه به فونداسیون ، خط چشم ، رژ لب یا هر محصول آرایشی دیگری نیاز داشته باشید ، هرگز از L’Oreal ناامید نخواهید شد.

 

Lancome

علم و زیبایی آوانگارد در برند افسانه ای آرایش ، Lancome ، یکی می شود. این برچسب توسط آرماند پتیتیزان در سال ۱۹۳۵ ایجاد شده است ، بیش از ۸۰ سال است که ظرافت فرانسه را در سراسر جهان ارائه می دهد.

 

Clarins

از جمله دلایل زیادی که برای شناختن کلارینز به عنوان یک مارک آرایشی وجود دارد ، ارزش و علاقه این برند است. در حالی که سایر مشاغل گاهی فقط برای کسب درآمد در این صنعت فعالیت می کنند ، کلارینز مراقبت می کند زیبایی عالی را به زنان در همه نقاط ارائه دهد.

 

Maybelline New York

میبلین که به عنوان یک تجارت کوچک خانوادگی آغاز به کار کرد ، اکنون برترین شرکت لوازم آرایشی و بهداشتی در آمریکا است. نام تجاری به طور مداوم محصولات پیشرفته علمی را در آخرین سایه های روند تنظیم ارائه می دهد.

 

Guerlain

از زمان ایجاد آن در سال ۱۸۲۸ ، Guerlain در حال کاوش ، نوآوری و پیشرفت بوده است. این آرایش ، مراقبت از پوست یا عطر باشد ، این مارک Parisien بهترین محصولات زیبایی را در بازار ارائه می دهد.

 

mac

از زمان ایجاد آن در سال ۱۹۸۴ ، MAC به عنوان یک رهبر جهانی آرایش و اقتدار نهایی رنگ شناخته شده است. خلاقیت ، روند گرایی و تنوع ریشه همه این تجارت است که به مجموعه ها و همکاری های چشمگیر مشهور است.

 

NARS

 

NARS با هدف توانمند سازی زنان در آزمایش و سرگرمی با آرایش ایجاد شده است. امروزه ، این برند همچنان این رسالت را حفظ کرده و خود را مفتخر می داند که به بانوان می آموزد چگونه زیبایی طبیعی و خصوصیات فردی خود را ارتقا دهند.

 

Yves Saint Laurent

ایو سن لورن از پایه های بی وزن و رژ لب های کرمی گرفته تا ریمل های ریز ریز و خط چشم های زیبا ، بهترین ها را در زیبایی ارائه می دهد. بدون شک محصولات باکیفیت و لوکس این برند باعث می شود که شما بعد از هر بار خرید بیشتر در این زمینه شرکت کنید.

 

GIVENCHY

در حالی که مدت هاست نام GIVENCHY با زیبایی زنان همراه است ، تنها در سال ۱۹۸۹ بود که این برند برای اولین بارمحصولا ت خود را بازاری کرد. از آن زمان ، محدوده همچنان به رشد و نوآوری ادامه می دهد در حالی که به ریشه های خود و شهرت با کیفیت بالا وفادار است.

 

Revlon

چشم انداز Revlon “زرق و برق ، هیجان و نوآوری از طریق محصولات با کیفیت بالا با قیمت های مقرون به صرفه” است ، و این دقیقاً همان چیزی است که شما می توانید از این برچسب انتظار داشته باشید. شرکت لوازم آرایشی و زیبایی گرایش هرگز در ارائه محصولات عالی که هم شما و هم مانده بانکتان را راضی نگه می دارد کوتاهی نمی کند.

 

17 برند برتر لوازم آرایشی خارجی

Laura Mercier

لورا مرسیه یک آرایشگر مشهور در جهان است و مارک لوازم آرایشی هم نام او دانش ، مهارت و استعداد خود را به محصولات برتر تبدیل می کند. بسیاری از اقلام موجود حتی جایزه هایی را نیز دریافت کرده اند ، مانند مرطوب کننده رنگی که بارها به عنوان یکی از بهترین ها معرفی شده است.

 

Bobbi Brown

اگر نام بابی براون را نشنیده اید ، وقت آن است که به این نام توجه کنید. این مارک که توسط یک آرایشگر متخصص به همین نام تاسیس شده است ، بهترین محصولات زیبایی موجود را ارائه می دهد.

 

cover girl

آرایش “آسان ، نسیم ، زیبا” همان چیزی است که Covergirl در جستجوی آن است. این شعار مدت ها است که بخشی از شخصیت نمادین زیبایی این برند است و همچنان به تعریف رویکرد خود نسبت به محصولات می پردازد. گرچه این محصولات از کیفیت بالایی برخوردار بوده و مورد اعتماد هستند ، اما مقرون به صرفه نیز هستند و باعث می شود Covergirl یک شرکت بزرگ لوازم آرایشی برای خرید باشد.

 

Clinique

کلینیک از سال ۱۹۶۸ همین مأموریت را داشته است و همچنان تلاش خود را برای ارائه با کیفیت ترین و موثرترین محصولات برای تقویت هر نوع پوست و رنگ انجام می دهد. به عنوان بخشی از این تلاش ، نام تجاری آرایش خارق العاده ای ایجاد می کند که متناسب با رنگ چهره شما است.

 

تبلیغات