تبلیغات

تبلیغات

حاج قاسم سلیمانی

5 مکان دیدنی برتر مالزی

5 مکان دیدنی برتر مالزی

5 مکان دیدنی برتر مالزی

 

میخواین واسه تور مالزی ثبت نام کنین؟ میدونستین مالزی یه عالمه جاذبه توریستی بی نظیر واسه گشت و گذار داره؟

 

مناطق بکر و خیره کننده ای که امروزه به عنوان بهترین مکان های دیدنی مالزی و حتی دنیا شناخته شدن..  در اینجا به معرفی 5 مکان دیدنی برتر مالزی میپردازیم..

 

1) برج های پتروناس

برج های دوقلوی پتروناس،یه ساختمان هشتاد و هشت طبقه ای، دومین برج بلند دنیا به شمار میره.. این بنا در مرکز شهر کوالالامپور و در مجاورت هتل ماندارین اورینتال قرار داره.. شما میتونین به پلی که دو برج رو در طبقه هشتاد و دو به هم متصل میکنه برین! برای سوار شدن و بازدید از این برج بهتون بلیط مجانی میدن!! که هر روز برای هزار و ششصد نفر بلیط صادر میشه..

5 مکان دیدنی برتر مالزی

 

نزدیک بلیط فروشی، یه نمایشگاه هستش که تاریخ بلندترین برجهای دنیا و ساخت و ساز برجهای دوقلوی رو به تصویر میکشه.. درست زیر برجهای دو قلوی پتروناس، یه مرکز خرید بزرگ به نام مجتمع تجاری سوریا کوالالامپور وجود داره.. در اینجا میتونین فروشگاه های منحصر به فردی پیدا کنین که برندهای بین المللی معروف رو به فروش میرسونن..

 

در اینجا جاهای دیدنی زیادی وجود داره مث سالن فیلارمونیک پتروناس که در اونجا از موسیقی کلاسیک گرفته تا جاز اجرا میشه، مرکز علوم و نحقیقات پتروساینس، گالری هنری پتروناس، و مرکز کنوانسیون کوالالامپور و یه آکواریوم بزرگ دیدنی..

 

2) سانوی لاگون

سانوی لاگون یکی از پر بازدید ترین جاذبه های گردشگری مالزی به شمار میره.. داخل این پارک، شش زمین بازی وجود داره.. پارک آبی که بازی های آبی مختلف در اون انجام میشه از سرسره آبی گرفته تا موج های غول پیکر مصنوعی که مث موج سواری توی ساحل می مونه.. و یه پارک تفریحی که شبیه دنیای فانتزی در آنکول هستش..

5 مکان دیدنی برتر مالزی

پارک بازی و سرگرمی که در اون میتونین به بازی روباه پرنده، پینت بال مشغول بشین و ماجراجویی هایی که آدرنالین شما رو افزایش میدن! و یه باغ وحش که میتونین با خونواده به تماشای حیوانات و چشم اندازهای بی نظیرش بپردازین..

 

و یه شهربازی هم برای اونایی که عاشق هیجان و جیغ و سر صدا! هستن.. و یه عالمه سینمای سه بعدی و جاهایی که بازی های در آمیخته با تکنولوژی انتظارتون رو میکشه!

 

3) غارهای باتو

غارهای باتو یه جاذبه توریستی معروف در سلانگور هستش که بالای یه تپه بلند در پانزده کیلومتری شمال کوالالامپور واقع شده.. غارهای باتو شامل سه غار بزرگ میشه.. یکی از این غارها یه معبد بزرگ هندو داره که با کنده کاری های ظریفی تزیین شده.. یکی از ویژگی های جالب این غارهای باتو اینه که باید دویست و هفتاد و دو پله بالا برین تا به غار اصلی برسین!

5 مکان دیدنی برتر مالزی

در مجاورت غار اصلی، غار رامایانا وجود داره.. جایی که داستان های افسانه ای حماسی هند بر دیوار های اون نقاشی شده.. و البته این تپه سنگی یه مرکز گردشگری محبوب برای صخره نوردان هم به شمار میره..

 

4) گنتینگ

گنتینگ یک و نیم ساعت با اتوباس تا کوالالامپور فاصله داره.. اینجا یه منطقه سرد و خنک هستش و از دیگر جاذبه های دیدنی اینجا میشه به تلکابین های هوایی گنتینگ و امکانات چتربازی اشاره کرد..

5 مکان دیدنی برتر مالزی

علاوه بر اینها یه دیوار صخره نوردی بین المللی پانزده متری در اینجا  وجود داره.. بازی بولینگ، سینما سه بعدی، و بازی های متنوع و جالبی در این ارتفاعات جنتیگ هستن که میتونه لحظات شاد و مهیجی برای شما و خونوادتون رقم بزنه..

 

5) چشم انداز مالزی

چرخ و فلکی با ارتفاع شصت متر که در نزدیکی دریاچه تیتیوانگسا قرار داره، چهل و دو تا صندلی داره و اگه سوارش بشین ،میتونین نمای بی نظیر و خیره کننده ای از شهر کوالالامپور، مالزی رو ببینین..

5 مکان دیدنی برتر مالزی

این چرخ و فلک به سیستم تهویه مجهزه.. پس اگه میخواین در طول روز سوارش بشین، نگران گرمی هوا نباشین!

 

تبلیغات