تبلیغات

تبلیغات

5 سرنشین پراید زنده زنده در آتش سوختند (عکس)

مجموعه : اخبار حوادث
5 سرنشین پراید زنده زنده در آتش سوختند (عکس)

 

به گزارش تکناز براثر آتش سوزی پس از واژگونی یک دستگاه پراید در بامداد امروز در محور بجنورد- شیروان در استان خراسان شمالی هرپنج نفرسرنشین این وسیله نقلیه در آتش سوختند.

 

مرکز مدیریت راههای استان خراسان شمالی اعلام کرد: براثر واژگونی یک دستگاه پراید در محور بجنورد- شیروان در منطقه سیساب شهرستان بجنورد پنج نفر از جمله راننده این وسیله نقلیه کشته شدند.

 

براساس این گزارش این حادثه دلخراش در ساعت چهار بامداد دراین محور رخ داده که به دلیل نامعلومی پراید پس از واژگونی دچار آتش سوزی شده و تمام پنج سرنشین این خودروی سواری در آتش سوختند.

 

براساس گزارش مرکز مدیریت راههای استان خراسان شمالی کارشناسان پلیس راه این استان سرگرم بررسی علت واژگونی و آتش گرفتن خودروی پراید هستند.

 

ضمن تایید این خبر اعلام شده که علت این حادثه از سوی کارشناسان پلیس راه در دست بررسی است.

 

طبق گزارش اداره کل حمل و نقل و پایانه های استان خراسان شمالی در ۳۶ درصد از سوانح رانندگی محورهای این استان در هشت ماهه امسال رانندگان خودروی پراید مقصر بوده و در ۵۰ درصد از این حوادث نیز به نوعی یک طرف سانحه خودروی پراید دخیل بود.

 

در هشت ماهه سالجاری افزون بر ۱۷۶ نفر در محورهای استان خراسان شمالی براثر سوانح رانندگی جان خود را از دست دادند که بیش از ۶۰ درصد از کشته شدگان این حوادث را سرنشینان ورانندگان خودروهای شخصی تشکیل دادند.

 

منبع : اخبار حوادث

 

تبلیغات