تبلیغات

تبلیغات

اطلاعات تورهای خارجی و داخلی

مجموعه : نکات سفر
اطلاعات تورهای خارجی و داخلی

اطلاعاتی کامل درباره تورهای داخلی و خارجی در این بخش آمده است. سفر خوشی را برایتان آروز می کنیم.

 

سرویس “تفریح و سفر” عصرایران، در آینده ای نه چندان دور آغاز به کار خواهد کرد. ما در این بخش، فقط خبر و تحلیل منتشر نخواهیم کرد، بلکه علاوه بر این ها، خواهیم کوشید اطلاعات کاربردی که در زندگی روزمره مخاطبان عزیز به کار بیاید را نیز بیان کنیم که با راه اندازی این بخش، در جریان آن قرار خواهید گرفت.

 

یکی از خدمات این بخش ارسال اطلاعات مربوط به تورهای خارجی و داخلی به کاربران است. از آنجا که این اطلاعات، به درد کسانی می خورد که در نظر دارند با تورهای گردشگری داخلی و خارجی سفر کنند، در فاز اول به کسانی ارسال می شود که متقاضی دریافت رایگان اطلاعات تورها در ایمیل خود هستند.

 

در این ایمیل ها، اطلاعات تورها در چهار کلاس ارسال می شود:

 

– اطلاعات تورهای داخلی: مانند تور مشهد، تور کیش، تور قشم، تور شیراز، تور شمال ، تور اصفهان و … .

 

اطلاعات تورهای خارجی و داخلی

– اطلاعات تورهای خارجی: مانند تور مالزی، تور استانبول، تور دوبی، تور هند ، تور کوش آداسی، تور گرجستان، تور اروپا، تور کشتی کروز و …

 

اطلاعات تورهای خارجی و داخلی

– تورهای لحظه آخری ( آفر ): تورهایی هستند که در آستانه برگزاری هستند و چون تکمیل نشده اند، آژانس های گردشگری با قیمت بسیار پایین آنها را می فروشند. این تورها برای کسانی که به دنبال تورهای عالی با قیمت های واقعاً پایین و استثنایی هستند بسیار جذاب است. در دنیا به این تورها، lastsecond می گویند.

 

 

اطلاعات تورهای خارجی و داخلی

– تورهای لوکس: برخی افراد دوست دارند با هزینه بالا ، به تورهای لوکس بروند. از بهترین پروازها استفاده کنند، حتماً در هتل های 5 ستاره اقامت نمایند،اگر تور ساحلی رفته اند ، پنجره های اتاق شان به سمت دریا باشد، خدمات تورگردانی عالی داشته باشند و … .

 

این تورها را در ایران تعداد معدودی از آژانس های گردشگری ارائه می دهند. در ادبیات گردشگری این تورها به تورهای Luxury معروف اند.

 

اطلاعات تورهای خارجی و داخلی

سرویس “تفریح و سفر” عصرایران اطلاعات بروز هر کدام از این تورها را برای مشترکان ایمیل خواهد کرد. همچنین معرفی هتل ها و نقاط دیدنی دنیا نیز در بخش جانبی این اطلاعات خواهد بود.

 

تعداد ارسال ها تنها یک الی سه بار در هفته خواهد بود.

 

مبدأ تورها در فاز اول ، تهران خواهند بود و صرفاً تورهای معتبر آژانس های دارای مجوز از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری معرفی خواهند شد.

 

ارسال ایمیل ها در صورت به حد نصاب رسیدن می تواند حتی قبل از راه اندازی سرویس تفریح و سفر صورت بگیرد.

 

بعد از عضویت ، لینکی به ایمیل شما خواهد آمد که باید آن را تأیید کنید تا مشخص شود عضویت از طرف مالک واقعی ایمیل انجام شده است.

 

 

تبلیغات