تبلیغات

تبلیغات

حاج قاسم سلیمانی

سرمربی سابق بارسلونا برای ایران آرزوی موفقیت کرد

مجموعه : اخبار ورزشی
سرمربی سابق بارسلونا برای ایران آرزوی موفقیت کرد

 

سرمربی سابق بارسلونا و حال حاظر بایرن مونیخ برای کی روش و تیم ملی ایران در جام ملت های آسیا 2015 آرزوی موفقیت کرد.  

 

پپ گواردیولا در مورد حضورش در دیدار افتتاحیه مسابقات جهانی هندبال اظهار کرد: با توجه به حضور بایرن مونیخ در قطر فرصت مناسبی بود تا بتوانم یک ورزش دیگر را هم از نزدیک ببینم و بازی هندبال آن قدر هیجان دارد که باعث شد تا پایان دیدار دو تیم قطر و برزیل در سالن بمانم.

 

گواردیولا در پاسخ به این پرسش که چقدر از فوتبال ایران و قطر شناخت دارد؟ بیان کرد: می‌دانم که ایران در جام جهانی حضور داشته اما ما تمرکزمان بر روی تیم خودمان است. فوتبال قطر نیز در حال پیشرفت است و با توجه به امکانات خوبی که در دوحه وجود دارد چندین سال است که اردو های بایرن مونیخ در این کشور برگزار می شود، البته تمرکز ما بر روی کار خودمان است اما برای تیم ایران آرزوی موفقیت دارم.

 

وی در پاسخ به این پرسش که آیا بایرن مونیخ مدعی قهرمانی در لیگ اروپا است تصریح کرد: شرایط تیم ما خوب است. اردوی خوبی در قطر داشتیم. چرا که نه ما حتما برای موفقیت در اروپا تلاش می کنیم.

 

گواردیولا در پایان درباره کروش نیز گفت: او بی تردید یک چهره شناخته شده است و حضورش برای شما مفید خواهد بود. برایتان آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم تیم ایران با کروش قهرمان آسیا شود.

 

منبع : تکناز  

 

تبلیغات