تبلیغات

تبلیغات

آیفون 4 اینچی در سال 2015 به بازار می آید + عکس

آیفون 4 اینچی در سال 2015 به بازار می آید + عکس

 

اخباری مبنی بر بازگشت اپل به سیاست‌های قبلی‌اش به گوش می‌رسد

 

آیا شما جز آن دسته از افرادی هستید که پس از دیدن نسخه‌های جدید گوشی محبوبتان یعنی آی‌فون، آن‌هم با سایزهای 4.7 و 5.5 اینچی تعجب کرده و با نگاهی به آی‌فون 4 اینچی خود گفته‌اید مگر این چه مشکلی داشت که اپل این کار را کرده است؟

 

اگر جز همین دسته هستید، می‌توانید خوشحال باشید، چون اخباری مبنی بر بازگشت اپل به سیاست‌های قبلی‌اش به گوش می‌رسد! به احتمال قوی اپل در سال 2015 به فرم و ایده قبل در حوزه آی‌فون باز می‌گردد. پس بازهم باید منتظر آی‌فون‌های 4 اینچی باشیم.

 

به گزارش تکناز ، یکی از تحلیلگران این کمپانی با ارسال عکسی مدعی شده است که اپل در حال کاربر روی آی‌فون 6 مینی است! این محصول که با نام iPhone 6s mini وارد بازار خواهد شد، ظاهری شبیه به 5s خواهد داشت اما با طراحی آی‌فون 6!

 

این محصول می‌تواند جایگزین نسخه خوش قیمت آی‌فون یعنی آی‌فون 5C باشد. گفته می‌شود که اپل در نظر دارد تا از چیپست‌های کوالکام برای کاهش نهایی قیمت محصول جدیدش بهره بگیرد.

 

اگر چه اپل به دلیل درخواست هواداران تعصبی‌اش؛ در حال تغییر سایز صفحه نمایش آی‌فون 6 است، اما بعید است دیگر این سایز 4 اینچی را از خط تولید آی‌فون حذف نماید. این تصمیم ویژگی‌های دیگری نیز برای اپل خواهد داشت. اپل با این کار دیگر نیازی به استفاده از رزولوشن بالا برای صفحه‌نمایش آی‌فون ندارد و به همین دلیل، سایز کوچک‌تر و وضوح پایین سبب خواهد شد تا قیمت نهایی آی‌فون نیز کمی کاهش یابد. از سوی دیگر هواداران آی‌فون نیز به سایز کوچک آن عادت داشته و دیگر نیازی به تولید فبلتی 5.5 اینچی از سوی اپل احساس نخواهد شد؛ یعنی یک تیر و دو نشان!

 

همچنین این تحلیلگر خبر تولید یک آی‌پد جدید با سایز 12.9 اینچی را هم برای بهار سال 2015 تایید می‌کند. وی معتقد است این آی پد یک محصول تازه و البته با نگاهی جدید از سوی این کمپانی آمریکایی است که برنامه فروشی 15 تا 20 میلیونی را برای اپل پیش‌بینی می‌کند!

 

آیفون 4 اینچی در سال 2015 به بازار می آید + عکس  

 

منبع : مجله تکناز  

 

تبلیغات