تبلیغات

تبلیغات

اسامی زائران ایرانی فوت شده کربلا در سانحه رانندگی

مجموعه : اخبار حوادث
اسامی زائران ایرانی فوت شده کربلا در سانحه رانندگی

اعلام اسامی تعدادی از زایران حسینی که در سانحه تصادف فوت کردند به شرح زیر می باشد.

 

محسن نظافتی مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت با بیان اینکه تعداد فوتی های 3 تصادف اخیر در عراق مربوط به زائرانی که به کشور بازمی گشتند، به 8 نفر رسیده است و همچنین تعداد زخمی های این حوادث 22 نفر می باشد، اسامی مصدومین این حوادث را اعلام کرد.

 

اسامی فوتی های این حوادث بدین شرح می باشد:

فاطمه امامی، حسین نوری (از تبریز)، ناصر فراقی، علی رشیدی( از کرج)، محمد بابا صبا، سید محمد بابا صبا ، ابراهیم سعادت (از تهران)، حسین جعفرمنش( از تبریز)

 

همچنین فاطمه میرزا بیگی، قاسم میرزا بیگی، هادی محمدی، سید محمود سید جعفری، سیده سمیه سادات جعفری، خلیله سلطان رجبی و فاطمه برقی که این افراد از استان مرکزی می باشند و همچنین گلی ایمانی از تهران ، مجید یوسف زاده از قزوین و ابوالفضل یوسف زاده از قزوین از مصدومین تصادفات 24 ساعت گذشته در مسیر عراق به ایران بوده اند.

 

در تصادفات شب گذشته درمسیر عراق به ایران 8 نفر از زائران ایرانی ایام اربعین حسینی(ع) جان باختند. همچنین 22 نفر از زائران زخمی شدند که 10 نفر از آنان ایرانی و 12 نفر از اتباع دیگر کشورها بودند که از طریق ایران به عتبات عالیات عزیمت کرده بودند.

 

سازمان حج و زیارت ضمن عرض تسلیت به خانواده های جان باختگان حوادث اخیر و طلب آمرزش برای درگذشتگان ، شفای عاجل و سلامتی مصدومین حوادث اخیر را مسئلت می دارد.

 

از شب گذشته سه تصادف در خاک عراق رخ داده است که یک تصادف میان یک دستگاه تریلر و یک دستگاه ون بوده است و دو تصادف دیگر میان ۲ دستگاه ون اتفاق افتاده است.

 

شایان ذکر است، این زائران به صورت انفرادی به عراق سفر کرده بودند.

 

 

تبلیغات