تبلیغات

تبلیغات

حاج قاسم سلیمانی

مرگ چاق ترین مادر دنیا در 25سالگی!

مجموعه : گوناگون

دولتی رومانی، اعلام کردند که این زن که لقب چاق‌ترین مادر دنیا را از آن خود کرده بود، روز گذشته به دلیل تب بالا و مشکلات تنفسی دچار حمله قلبی شد و درگذشت.

پزشکان بیمارستان «کرایوآ» در جنوب رومانی نیز یادآور شدند که قلب این زن از تپش ایستاده است.

 

چاق‌ترین مادر دنیا که تنها 25 ساله و 240 کیلوگرم وزن داشت، پنج ماه پس از تولد نوزادش جان باخت.
خویشاوندان این زن 25 ساله که «ویکتوریا لاکاتوس» نام داشت، در مصاحبه‌ای با رسانه‌های

مرگ چاق ترین مادر دنیا در 25سالگی!

 

«فلورین تپرسکو» ـ مدیر بیمارستان مذکور ـ نیز خاطرنشان کرد: پزشکان تمام تلاش خود را برای احیای قلبی و بازگرداندن این زن انجام دادند، به طوری که 30 دقیقه عملیات احیا به طول انجامید، اما به دلیل وزن بسیار زیاد و چاقی منحصر به فردی که این زن داشت، پزشکان نتوانستند او را به زندگی بازگردانند.
«کریستینا سوسویی» ـ خواهر این زن ـ در مصاحبه‌ای با روزنامه‌ «لیبرتاتی» چاپ رومانی، اضافه کرد: هنگامی که خواهرم با عمل سزارین دخترش را در 18 فوریه سال جاری به دنیا آورد، 20 کیلوگرم به وزنش افزوده شد.
دختر او تنها 9/2 کیلوگرم وزن داشت، پزشکان به خواهرم توصیه اکید کردند که باید رژیم بگیرد، اما او موفق نشد.
این روزنامه‌ می‌نویسد: دختر این زن که «آنی سوآرا» نام دارد، هم اکنون با مادربزرگ خود زندگی می‌کند و هنوز مشخص نشده که آیا پدرش می‌تواند نگه‌داری از او را به عهده بگیرد.
به گزارش خبرگزاری آسوشیتدپرس، «ویکتوریا لاکاتوس» 25 ساله که 240 کیلوگرم وزن داشت، هفته گذشته به دلیل تب بالا در بیمارستان محل سکونتش در جنوب این کشور بستری شده بود.
 زایمان برای زنان بسیار چاق احتمال خونریزی، تولد نارس نوزادان و سقط جنین را در پی دارد، اما در اوت سال 2008 میلادی یک زن بسیار چاق در انگلستان سه قلو به دنیا آورد.

تبلیغات