تبلیغات

تبلیغات

حاج قاسم سلیمانی

اتومبیلی که ۵۹۰ کیلومتر در ساعت حرکت کرد !!

اتومبیلی که ۵۹۰ کیلومتر در ساعت حرکت کرد !!

فکر می‌کنید چه اتفاقی بیفتد اگر موتور جت یک هواپیمای فانتوم را به پشت همان اتوبوس‌های زرد رنگ سرویس مدرسه ببندیم؟ آتش وحشتناکی از پشت این اتوبوس بیرون خواهد زد که آن را مانند گلوله و با سرعت ۵۹۰ کیلومتر بر ساعت به سمت جلو خواهد برد. ما فیلم این لحظه‌ها را برای شما آماده کرده‌ایم.

این کار ترسناک به ذهن پائول استندر از تیم  ایندی بویز آمده و او این کار را انجام داده است. این تیم برای این کار یک اتوبوس استاندارد را انتخاب کرده و با استفاده از موتور جت این گونه آن را به حرکت درآورده‌ است.

اما به راستی دلیل این کار استندر چه بوده است؟

استندر ۴۳ ساله در این خصوص می‌گوید:

من این اتوبوس را به دو دلیل خریدم. برای اینکه با تبدیل کردن آن به یک اتوبوس جت، تفریحی برای مردم فراهم کنم، دوم اینکه بچه‌ها را از مواد مخدر بر حذر بدارم، جت‌ها به اندازه کافی داغ هستند اما مخدرها نه!

این احساس واقعا به انسان دست می‌دهد که شعله‌هایی که پیش از این به صورت تزئینی بر روی شاسی عقب اتوبوس‌ها دیده می‌شد اکنون واقعا از پشت اتوبوس زبانه می‌کشد!

اتومبیلی که ۵۹۰ کیلومتر در ساعت حرکت کرد !!

استندر و تیم عجیبش تاکنون موتور جت را بر روی خودروها و ابزار دیگری هم سوار کرده‌اند اگر می‌خواهید نتیجه کار آنها را ببینید می‌توانید سری به وب‌سایت آنها بزنید.

 

تبلیغات