تبلیغات

تبلیغات

خودداری هافبك مسلمان مادرید از عكس گرفتن با یك زن مدل

مجموعه : مجله خبری
خودداری هافبك مسلمان مادرید از عكس گرفتن با یك زن مدل

 

خودداری هافبك مسلمان مادرید از عكس گرفتن با یك زن مدل با اعتراض رئیس رئال همراه شد.به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از نشریه ولتام زون تاگ، در پایان دیدار تیمهای بایرن مونیخ و رئال مادرید كه جمعه شب در ورزشگاه آلیانس آره نا مونیخ انجام گرفت، فلورینتو پرس علیه سامی خدیرا، حرفهایی بر زبان آورد كه باعث تاسف است.
در این بازی همه چیز برای رئال و خدیرا تازه وارد خوب پیش میرفت. در این جدال كه به مناسبت جشن تقدیر از زحمات چندین دهه فرانتس بكن باوئر، چهره اسطورهای ژرمنها ترتیب یافته بود، رئال در ضربات پنالتی بر حریف غلبه كرد و صاحب جام منظور شد. خدیرا هم اولین حضورش را خوب جشن گرفت.
به قول خورخه والدانو، مدیر ورزشی رئال، بازی خدیرا دید وسیعی داشت، پاس های خوبی داد و شور زیادی را هم وارد مسابقه كرد؛ ولی پس از آنكه سوت پایان بازی به صدا درآمد، اولین درگیری با رئیس باشگاه برایش به وجود آمد.
هنگامیكه بازیكنان میخواستند ورزشگاه را ترك كنند، پرس به بازیكنانش دستور داد كه با یك خانم كه مدل تبلیغاتی بود، عكس بگیرند. در این حال، همه نفرات تیم كهكشانی این كار را كردند؛ ولی خدیرا از انجام این كار خودداری كرد و فوری سوار بر اتوبوس بازیكنان شد.
چند دقیقه بعد، او از اتوبوس خارج شد تا با چند تن از دوستانش عكس بگیرد كه به یك باره پرس از كوره در رفت و بازیكن آلمانی و تازه وارد را فراخواند. وی گفت: "وقتی چیزی را دستور میدهم، همه با باید بپذیرند. فهمیدی؟ " وقتی خدیرا به اتوبوس بازگشت، پرس علیه او زیر لب حرف زد؛ حتی این بازیكن را كله پوك خواند.
عالیترین مقام رئال كه حتی در روزهای واپسین جام جهانی در پی جذب و استخدام هافبك متولد اشتوتگارت و فرزند پدری تونسی و مادری آلمانی است، رفتاری بحث انگیز داشت. وی پس از پیكارهای آفریقای جنوبی از اشتوتگارت جدا شد و به تیم متمول شهر مادرید ملحق شد.

 

گردآوری : پایگاه اینترنتی تکناز

تبلیغات