تبلیغات

تبلیغات

XPERIA X10 mini گوشی سال اروپا شد

XPERIA X10 mini گوشی سال اروپا شد
این گوشی مبتنی بر سیستم عامل آندروید بوده و به کاربران تمامی مزایای گوشی های بسیار بزرگتر را ارائه می دهد اگرچه اندازه صفحه نمایش آن تنها 55/2 اینچ (48/6 سانتیمتر) است.
به گزارش ایلنا،سونی اریکسون اعلام کرد گوشی XPERIA X10 mini توسط انجمن اروپایی صوت و تصویربرداری اروپا (EISA)به عنوان "گوشی تلفن همراه سال 2010-2011 اروپا" انتخاب شده است.
این گوشی که به دلیل تلفیق بی نظیر عملکرد ممتاز و ابعاد کوچک در کنار طیف فراگیری از امکانات، برای این جایزه انتخاب شده است، نماد بارزی از تعهد سونی اریکسون به ارائه تلفن‌های همراه هوشمند بهینه‌سازی شده برای سرگرمی و ارتباطات از طریق تلفن‌های همراه هوشمند سری XPERIA است.
سردبیران 50 مجله تخصصی از سرتاسر اروپا، XPERIA X10 mini را با تاکید بر طراحی و استیل آن وهمچنین سهولت برقراری ارتباطات با آن، تنها به وسیله یک دست، به عنوان گزینه نخست خود برگزیدند. این انتخاب جدید به دنبال اعلام برنده شدن جایزه معتبر طراحی رد دات (Red Dot) سال 2010 توسط گوشی XPERIA X10 mini انجام گرفت.
در بیانیه رسمی هیات داوران جشنواره EISA آمده است: "XPERIA X10 mini سونی اریکسون یک گوشی بسیار کوچک و زیبا است. با این حال، عملکردی ممتاز با امکاناتی فراگیر مانند موقعیت یاب (GPS)، Wi-Fi، نسل سوم (3G) و دوربین 5 مگاپیکسلی مجهز به فلاش را در اختیار قرار می دهد. این گوشی مبتنی بر سیستم عامل آندروید بوده و به کاربران تمامی مزایای گوشی های بسیار بزرگتر را ارائه می دهد اگرچه اندازه صفحه نمایش آن تنها 55/2 اینچ (48/6 سانتیمتر) است. اتدازه کوچک، وزن کم و قابهای با رنگهای زنده و متنوع، آن را به انتخابی کامل برای آشنا کردن بانوان به تکنولوژی گوشی های تلفن همراه هوشمند، بدل ساخته است."
EISA انجمنی متشکل از 50 مجله تخصصی در حوزه تجهیزات صوتی، تصویر برداری، ویدیویی، سینمای خانگی و تجهیزات الکترونیکی همراه از 19 کشور اروپایی است. EISA فعالیت خود را از سال 1982 آغاز کرد و اکنون به معتبرترین انجمن مجلات تخصصی چند رسانه ای تبدیل شده است.
در ژوئن هر سال سردبیران تمامی نشریات تخصصی عضو EISA، گرد هم می‌آیند تا در مورد گزینش محصولاتی که در سال گذشته در مجلات مطبوع آنان مورد بررسی قرار گرفته و شایستگی نامزدی برای دریافت جایزه را دارند، تصمیم‌گیری کنند.
جوایز EISA به محصولاتی جدیدی که توانسه باشند تلفیق مناسبی از پیشرفته ترین تکنولوژی، مطلوب ترین امکانات، طراحی منحصر بفرد و برآورده ساختن بیشترین نیازمندیهای ارگونومیک و البته با قیمت مناسب، ایجاد نمایند،در شش رشته تجهیزات صوتی، ویدیویی، سینمای خانگی، تصویربرداری، تجهیزات سرگرمی داخل خودرو و تلفن همراه، تعلق می‌گیرد.
 
 
 

تبلیغات