تبلیغات

تبلیغات

پسته و قدرت مردانگی

مجموعه : پزشکی و سلامت
پسته و قدرت مردانگی

در مطالعات اخیر كه در دانشگاه دولتی پنسیلوانیا انجام شده است پی بردند كه خوردن روزانه چند مغز پسته (كه دارای تركیبات سالم و رژیم كم چربی است) منجر به كاهش قابل توجه سطح كلسترول LDL یا كلسترول بد خون می شود. كاهش سطح كلسترول بد به معنای باز ماندن شریان های بدن و انجام كامل عمل خون رسانی قلب می شود.

نقل قول از تحقیقات دكتر پنی كریس ـ اترتون: «در مطالعات ما نشان داده شد پسته رژیم غذایی سالمی برای قلب است كه نمودار احتمال بیماری های قلبی عروقی را در انسان كاهش می دهد. پسته غنی از آنتی اكسیدان لوتین است. لوتین معمولاً در سبزیجات سبز رنگ و میوه های رنگ روشن یافت می شود. پسته در بین آجیل های دیگر در سطح غذایی بالاتری قرار دارد. لوتین پسته از كلسترولی كه باعث بسته شدن شریانها می شود، جلوگیری می كند.»

حتی در مطالعه ای مقدار پسته خورده شده توسط داوطلبان را افزایش دادند كه آزمایش آنها نتیجه بهتری را نشان داد.

پسته و اروپا، منطقه خاور میانه  و آسیا

بر اساس یك باور عمومی در مردان منطقه خاورمیانه و آسیا كه پسته بیشتری در رژیم غذایی آنها یافت می شود قدرت مردانگی و كیفیت اسپرم و نعوظ  بیش از مناطق اروپایی است.

یونانی های باستان و رومی ها این مطلب را می دانند و آن را ناشی از وجود پسته در غذاها و شیرینی های خود می دانند.

واضح است كه بالا بودن خرد عمومی افراد سبب حفظ سلامتی افراد می شود.

در مطالعات دانشگاه پنسیلوانیا چند پیشنهاد علمی مهم برای غذای با كیفیت و سالم به موارد بالا اضافه گردید:

داروی زندگی بخش

برای حفظ سلامت بدن و افزایش قوای جنسی، پسته بو داده خشك (بدون پوست) بدون نمك را به میزان یك فنجان پر و به همان مقدار عسل حیوانی طبیعی نیاز دارید.

عسل با كیفیت بالا بخرید. عسل و پسته را مخلوط كنید. سپس به مخلوط كن بزنید و در لیوان دهن گشادی لبالب پر بریزید، این مخلوط بایستی سفت باشد. بدون هیچ درپوشی، لیوان را در مقابل آفتاب به مدت یك هفته قرار دهید. بهترین ماه برای ساخت این مخلوط، فصل تابستان است. این اكسیر بعد از یك هفته آماده است.

هر روز صبح دو قاشق غذاخوری از این اكسیر را با چند قاشق ماست بخورید.

از واكنش و نتیجه این اكسیر مطمئن و مثبت نگر باشید.

پسته را در رژیم غذایی تان بیشتر كنید

ما توصیه می كنیم در كنار این اكسیر، روزانه در میان وعده ها یك مشت پسته بو داده خشك بدون نمك بخورید. در این رژیم نه تنها به افزایش قوای جنسی تان دست می یابید بلكه سلامت قلب شما، تضمین می شود.

پیشنهاد غذایی دیگر اینكه مغز پسته را به سالاد یا پنیر دلمه شده كم چرب اضافه كنید و با انگور (در فصلی كه انگور یافت می شود) بخورید.

گاه گاهی هم، اگر در محل زندگی شما در دسترس است شیرینی میوه دار تركی و منطقه شرقی ـ میانی كه محتوی پسته باشد را مصرف كنید. حتی با داشتن شكر، به اثر مثبت پسته بر كلسترول خون دست می یابید.

 

گردآوری : پایگاه اینترنتی تکناز

تبلیغات