تبلیغات

تبلیغات

هزار سایت هك شد

مجموعه : مجله خبری
هزار سایت هك شد
هزار سایت هك شد
جام جم آنلاین: گروه آشیانه طی 2 روز گذشته بیش از 1000سایت مهم دولت انگلیس، آمریكا و فرانسه را هك كرد.

بهروز كمالیان مدیر گروه آشیانه در گفت‌وگو با فارس اعلام كرد: با توجه به روز مبارزه با تروریسم و سالروز شهادت مظلومانه شهید رجایی و باهنر این گروه در اعتراض به اقدامات ضد بشری حامیان تروریسم و در راس آنها آمریكا و انگلیس با روشی نو به مقابله برخاسته و اقدام به هك و تغییر صفحه بیش از هزار سایت آنان كرد.

كمالیان اظهار داشت: بر روی صفحه اصلی سایت‌های هك شده عكسی با نماد ایران و در بالای آن عكس‌هایی از شهیدان رجایی و باهنر و متنی 2 زبانه به زبان فارسی و انگلیسی كه شامل اعتراض این گروه به آمریكا، انگلیس و فرانسه بوده قرار گرفته است.

بنابراین گزارش در این متن آمده است: "تروریسم از اساسی‌ترین معضلات كنونی جامعه جهانی و به ویژه در یكصد سال اخیر ریشه مهم‌ترین تهدیدها بر ضد ملت‌ها و امنیت جهانی بوده است و یكی از كشورهایی كه خود قربانی ترورهای بسیاری بوده و شمار زیادی از اندیشمندان خود را در راه آرمان‌های دینی و ملی خود از دست داده، جمهوری اسلامی ایران است.

هشتم شهریورماه یادآور یكی از هولناك‌ترین حادثه‌های تروریستی است، حادثه‌ای كه در آن خادم‌ترین دولت‌مردان جمهوری اسلامی ایران، شهیدان رجایی و باهنر مظلومانه به شهادت رسیدند.

اینك ما در اعتراض به اقدامات ضد بشری حامیان تروریسم و در راس آنها آمریكا و انگلیس با روشی نو به مقابله برخاسته‌ایم تا جهانیان بدانند ما برای اثباب عقیده و احقاق حقوق مستضعفان جهان لحظه‌ای درنگ نخواهیم كرد. "

كمالیان در ادامه تاكید كرد: این پروژه از روز شنبه آغاز شد و تا صبح روز دوشنبه 8 شهریور ادامه پیدا كرد و در این مدت موفق شدیم بیش از هزار سایت دولتی آمریكا، انگلیس و فرانسه را هك كنیم كه از مهم‌ترین این سایت‌ها سایت رسمی ایالت Louisiana آمریكا و شورای شهر Pevensey انگلیس، شركت امنیتی محافظت از وب‌ هاست‌های فرانسه، شركت خدمات اینترنتی LogMeIn انگلیس و غیره می‌باشد.

وی ادامه داد: كلیه این سایت‌ها در سایت zone-h.org ثبت شده است كه لینك‌های زیر نمونه‌هایی از آن است:
www.zone-h.org/mirror/id/11329216
www.zone-h.org/mirror/id/11328683

 

گردآوری : پایگاه اینترنتی تکناز

تبلیغات