تبلیغات

تبلیغات

اتاق خوابهایی فوق العاده برای سنین 7 تا 15 سال!

اتاق خوابهایی فوق العاده برای سنین 7 تا 15 سال!
اتاق خوابهایی فوق العاده برای سنین 7 تا 15 سال!
 
معمولا بچه‌هایی که در این سن هستند به فضای کافی برای انجام کارهایشان احتیاج دارند ، برای مثال این که تخت خواب ، میز تحریرشان ، یا کمد لباس‌های شان در فضای مناسبی قرار داده شده باشد تا مانع از شیطنت و فعالیت‌های آنها نشود ، یا هنگامی که دوستانش برای دیدار او به منزل شما می‌آیند فضای مناسبی داشته باشند تا بتوانند کارها و تکالیف شان را به سادگی انجام دهند .

رنگ‌هایی که روشن و به اصطلاح قوی باشند ، بخصوص رنگی که استفاده می‌شود اگر رنگ مورد علاقه ی فرزندتان باشد خوشحالی و شعف او از این دکوراسیون چند برابر خواهد شد .

اتاق خوابهایی فوق العاده برای سنین 7 تا 15 سال!
 
طراحی اولی که قصد داریم آن را شرح دهیم طرحی نیرو بخش و تازه است که به افراد احساس خوبی را می‌دهد. رنگ آمیزی این دگوراسیون با توجه به علایق و سلیقه‌های فرزند خانه تزیین شده است . زیرا این اتاق ، اتاق خواب این بچه می‌باشد به همین دلیل هر رنگی را که تمایل داشته است در آن استفاده کرده اند .
رنگ رو تختی را صورتی و آبی انتخاب کرده اند و رنگ پارکتی را که به تناسب آن انتخاب کرده اند نیز صورتی و آبی می‌باشد ، همین طور برای زیبایی بیشتری خط‌های راه راهی را در رو تحتی و در پارکت استفاده کرده اند تا از یکنواختی و سادگی اتاق بکاهد و جلوه ی شیک تر و زیباتری را به اتاق خواب ببخشد . چوب یا سکوی سفیدی که در زیر تحت به کار برده شده به تازگی مد شده است و به همین دلیل باعث می‌شود جلوه ی مدرن تری را به تخت شما ببخشد . هم چنین در این سکوی سفید فضایی را مانند کشوی قرار می‌دهند تا فرزند شما بتواند وسایلش را در داخل آن قرار دهد . اگر فرزند شما در فصل خاصی به دنیا آمده است ، شما می‌توانید شکل‌های از آن فصل خاص را بر روی دیوارهای نشان دهید . مانند شکل زیر که فرزندشان در فصل بهار دنیا آمده است ، به همین دلیل درخت‌هایی را با شکوفه‌های قرمز نشان داده اند .
اتاق خوابهایی فوق العاده برای سنین 7 تا 15 سال!
 
بعضی از بچه‌های تر جیح می‌دهند که رنگ تخت و رنگ اتاق شان سنگین و تیره باشد و جنس تحت شان از فلز باشد که معمولا این عادات در پسر بچه‌ها دیده می‌شود . مانند شکل زیر که از قضای اتاق مشخص است که این اتاق متعلق به یک پسر بچه می‌باشد . رنگ آبی را نیز برای اتاقش برگزیده است . برای رنگ پارکت اتاق رنگ قهوه ای مایل به زرد را انتحاب کرده اند زیرا رنگ پا تختی‌های کنار تخت ، آباژور نیز به رنگ قهوه ای مایل به زرد است . ترکیب این سه رنگ در تمام اتاق دیده می‌شود منطور از این سه رنگ : آبی ، قهوه ای ، زرد است . باز هم رنگ‌های با ترکیب‌های راه راه را برای رو تختی انتخاب کرده اند زیرا در حال حاصر ترکیب‌هایی از رو تختی که دارای طرح‌های راه راه هستند مد می‌باشند به همین دلیل مدل‌های رو تحتی که استفاده شده است با این طرح می‌باشند .
اتاق خوابهایی فوق العاده برای سنین 7 تا 15 سال!
 
طراحی این اتاق برای بچه‌های می‌باشد که کمی بزرگتر هستند و در سنین نوجوانی قرار دارند . تحول سنی فرزندان از سن کودگی به سن نوجوانی را به سادگی در چیدمان و دکوراسیون اتاق‌های شان می‌توان مشاهده کرد . زیرا وسایل و رنگ‌های کودکانه در آن‌ها به ندرت دیده می‌شود مانند اتاق خوابی که در شکل زیر آورده شده است و مشخص است که به یک فرد نوجوان تعلق دارد تا یک فرد 10 یا 8 ساله . با وجود مبل‌های دسته دار خاصی که برای پذیرایی از دوستانی که به این محیط می‌آیند ترتیب داده شده است یا به حاطر لامپ بخصوصی که استفاده شده است . مدل میزهای که استفاده شده است ، میزهایی کاملا مدرن و دانشگاهی می‌باشد . پرده‌های کاملا ساده ای این اتاق را آراسته گرده اند .

اتاق خوابهایی فوق العاده برای سنین 7 تا 15 سال!
 
هر فردی در هر سنی که باشد از رنگ‌های پر رنگ و جذاب استقبال می‌کند، در این اتاق حواب دیوارهایی با رنگ راه راه سبز بیش از پیش اتاق را شیک کرده اند . ترکیب رنگ‌هایی که در این اتاق استفاده شده است کاملا زیبا می‌باشد ، زیرا نارنجی و سبز در کنار یکدیگر ترکیب جالبی را می‌سازد . آباژورهای سفید با فلزهایی که دور تخت هستند و به رنگ مشکی می‌باشند ترکیب جذابی را ساخته اند . به اتاق بیش از پیش جلوه ی شیکی را بخشیده است . چندین فضایی که به شکل صندلی طراحی شده است نیز در اتاق خواب وجود دارد تا شما بتوانید بر روی آنها بنشینید و کارهای تان را به سادگی انجام دهید .
اتاق خوابهایی فوق العاده برای سنین 7 تا 15 سال!
 
معمولا زوج‌هایی که بچه‌های کوچکی دارند ، دیوارهای منزل شان همیشه با خط خط‌های بچه‌های کثیف شده است . شما نمی توانید مانع از این کار بچه‌های شوید زیرا آنها باطنا دوست دارند این کار را انجام دهند و اقتضای سن شان می‌باشد ، اما شما باید دور تا دور دیوارهای خانه تان را مثل شکل زیر درست کنید یا این که مانند رنگ تیره ای که به سطح بالایی دیوارهای زده شده است ، فرزندان تان به سادگی و بدون هیچ مشکلی می‌تواند بر روی آنها نقاشی بکشد و شما نیز نگران کثیفی خانه تان نباشید زیرا به دلیل رنگ تیره ای که دیوارهای دارند اصلا نقاشی و خط خطی‌های فرزندتان بر روی دیوارهای مشخص نمی شود و به چشم نمی آید . اما برای این که منزل تان تاریک نباشد ، شما می‌توانید از وسایل رنگی در فضای خانه تان استفاده کنید تا دید تاریکی را از بین ببرد .
اتاق خوابهایی فوق العاده برای سنین 7 تا 15 سال!
 
بعضی از بچه‌ها دوست دارند که اتاقشان مانند یک فضای خاص باشد مانند شکل زیر که ، فضای ترتیب داده شده برای فرزند این خانواده به علاقه اش به کشتی مانند : اتاقی است که در یک کشتی ساخته می‌شود ، اتاق این کودک زیبا و شبیه به اتاق کشتی‌های می‌باشد . دیوارهای نقره ای ،قفسه‌های آهنی ، بیننده را هر چه بیشتر به یاد فضاهایی مانند : اتاق قطار ، یا اتاق کشتی می‌اندازد . اما برای این که این قضا بیش از پیش سرد به نظر نرسد مبلمان این فضا را با رنگ‌های گرم نیز تزیین کرده اند به همین دلیل فضای سرد و گرم را با هم چیده اند . حتی بالشتک‌های و کوسن‌هایی را که روی تخت قرار داده اند را نیز از رنگ‌های گرم استفاده کرده اند .
اتاق خوابهایی فوق العاده برای سنین 7 تا 15 سال!
 
این اتاق با تورهای زیبایی تزیین شده است و به نطر می‌رسد که یک اتاق رویایی بسیار جالب برای کودکان است . هم چنین از رنگ‌هایی استفاده شده است که کاملا شاد هستند و با مشاهده ی این اتاق احساس خوبی به شما دست می‌دهد . حتی لوسترهایی را که برای این اتاق انتخاب کرده اند مانند لوستر‌های سرزمین‌های رویایی می‌باشد . فرش صورتی که در این اتاق استفاده کرده اند نیز جلوه ی بیشتری به این تخت رویایی داده است . تخت سفیدی که برای این کار استفاده کرده اند باعث شده است ترکیب رنگی این اتاق بسیار زیباتر به نظر برسد.
اتاق خوابهایی فوق العاده برای سنین 7 تا 15 سال!
 
اما با اتاق رویایی که در بالا آورده شد دارای تفاوت‌هایی می‌باشد . اتاق رویایی که در بالا آورده شده است ، برای بچه‌های می‌باشد که دارای سن پایین تری هستند ، اما اناق رویایی که در این جا توضیح می‌دهیم برای افرادی می‌باشد که کمی بزرگتر هستند . با طراحی نارنجی و ترکیبات زردی که به کار رفته است این اتاق را زیباتر کرده است . هنگامی که به این اتاق با این دکوراسیون خاص وارد می‌شوید احساس آرامش ، احساس شادی، احساس شعف می‌کنید . فرشی که برای این اتاق استفاده شده است دارای کرک برجسته می‌باشد ،
اتاق خوابهایی فوق العاده برای سنین 7 تا 15 سال!
 
همان طور که در عکس این اتاق و دکوراسیون آن مشاهده می‌کنید اتاقی می‌باشد که دارای تحتی کشیده است ، پرده‌هایی نیز که برای این اتاق انتخاب شده اند کشیده و بلند هستند .
پاتختی‌های نیز که اتاق را تزیین کرده اند کشیده و بلند می‌باشند .از این اتاق کاملا مشخص است که به یک کودک دختر تعلق دارد زیرا رنگ‌هایی که در آن استفاده شده است صورتی ، قرمز می‌باشند که مشخصه ی شحصیت‌های دخترانه می‌باشند .
 

تبلیغات