تبلیغات

تبلیغات

خوابزدگی جان 29 نفر را گرفت

مجموعه : مجله خبری
ایرنا- انگار بر این غفلت و خوابزدگی ها در جاده های مواصلاتی كشور پایانی نیست، در آخرین حادثه مرگبار صبح امروز براثر واژگونی و سقوط یك دستگاه اتوبوس درجاده ساوه – تهران 29 تن كشته و شماری دیگر از هموطنانمان زخمی شدند.
   
معلوم نیست روزانه چه تعداد از انسان های بیگناه باید براساس غفلت رانندگان ، در تصادفات جاده ای جان خود را از دست بدهند یا معلول شوند.

آخرین اطلاعات و خبرها از تصادف اتوبوس جاده ساوه – تهران حكایت از 29 كشته و 11زخمی دارد.
براساس گزارش ها ، حدود ساعت 4 بامداد امروز در آزاد راه ساوه – تهران، یك دستگاه اتوبوس مسافربری با گاردریل برخورد و از بالای پلی به ارتفاع 7 متر به پایین سقوط كرد كه 24 نفر از مسافران آن در محل حادثه و چهار نفر دیگر در مسیر انتقال به بیمارستان و یك نفر هم در بیمارستان جان باختند و 11 نفر نیز مجروح شدند.

براساس اعلام نیروی انتظامی، فرمانده پلیس راه مبدا در استان ایلام و پلیس راه محل حادثه (ساوه) تا رسیدگی به موضوع و نتایج هیات اعزامی از مسوولیت مربوطه تعلیق شدند.
همچنین شركت مسافربری تعاونی 7 ایلام كه اتوبوس مربوطه به آن تعلق داشته تا اظهار نظر كارشناسی به طور موقت تعطیل می‌شود.

این اتوبوس در 10كیلومتری عوارضی ساوه – تهران پس از برخورد با گاردریل و دیوار بتنی به طول 45 متر از یك پل 7 متری سقوط كرده است.

علت این حادثه بی‌توجهی به جلو ناشی از خستگی و خواب آلودگی راننده اعلام شده است.
عوامل امداد و اورژانس بلافاصله پس از اطلاع به محل حادثه رسیدند و امور درمانی مجروحان این حادثه نیز دردست انجام است اما آیا بر این سریال دهشتناك مرگ در جاده های مواصلاتی كشور پایانی خواهد بود؟

 

تبلیغات