تبلیغات

تبلیغات

برلوسکنی: خیلی از زنان جذب من می شوند !

مجموعه : مجله خبری
برلوسکنی: خیلی از زنان جذب من می شوند !

برلوسکنی در یک گردهمایی جوانان عضو حزب متبوعش در پاسخ به سوال یک وزیر زن کابینه خود گفت که‌ خیلی از زنها به خاطر پولدار بودن و اینکه او آدم خوبی است ، جذب وی می شوند…

سیلویو برلوسکنی نخست وزیر ایتالیا به زنان و دختران جوان ایتالیایی توصیه کرد که به دنبال ” تور کردن ” مردان پولداری مثل او باشند .

به گزارش ستاره باران و به نقل از عصر ایران ، مالک باشگاه میلان و ثروتمند ترین مرد ایتالیا روز یکشنبه در یک گردهمایی جوانان عضو حزب متبوعش در پاسخ به سوال یک وزیر زن کابینه خود گفت که‌ خیلی از زنها به خاطر پولدار بودن و اینکه او آدم خوبی است ، جذب وی می شوند  .

برلوسکنی که رسوایی های ج/ن/س/ی و گاف های بی شمار از او یک چهره جنجالی و خبر ساز ساخته ، گفت :”  برخی زنان به این خاطر به سمت مردان پیر و پولدار می آیند که فکر می کنند این مردان به زودی می میرند و صاحب ارث و میراث می شوند .”

برلوسکنی با یادآوری یک مصاحبه تلویزیونی جنجالی خود  افزود :”‌به یک دختر جوان گفتم که دنبال یک دوست پسر پولدار باشد . این توصیه ای  غیر واقعی و واهی نیست .

وی افزود : من آدم قدیسی نیستم اما تا کنون برای ارتباط ج/ن/س/ی با زنان پولی پرداخت نکرده ام .

همسر نخست وزیر ۷۳ ساله ایتالیا از سال گذشته و همزمان با انتشار جزییاتی از انحرافات اخلاقی اش با او متارکه کرده و به صورت جدا زندگی می کند . ” ورونیکا لاریو “  به دنبال  طلاق از برلوسکنی است .

 

گردآوری : پایگاه اینترنتی تکناز

تبلیغات