تبلیغات

تبلیغات

دستگیری فوتبالیست تیم معروف در یک پارتی

مجموعه : مجله خبری
دستگیری فوتبالیست تیم معروف در یک پارتی
در حالی كه تحقیقات از متهمان آغاز شده بود، معلوم شد كه یكی از آنها جوان فوتبالیستی است كه در یكی از تیم‌های معروف فوتبال بازی می‌كند.مردی كه 200 دختر و پسر جوان را به عنوان شركت در جشن نامزدی

به یك پارتی شبانه در باغ خانوادگی ‌اش در زركان شهریار دعوت كرده بود، تحت تعقیب قرار گرفت و در این رابطه یك فوتبالیست و 59 دختر و پسر دستگیر شدند.

به گزارش «جام‌جم»، ساعت 23 شامگاه پنجشنبه گذشته یكی از اهالی شهرك زركان شهریار با مركز فوریت‌های پلیسی 110 شهریار تماس گرفت و از رفت و آمدهای مشكوك زنان و مردان غریبه‌ای به باغ خانوادگی همسایه‌اش خبر داد.

ماموران اطلاعات ـ امنیت شهریار پس از اطلاع ماجرا به محل حادثه اعزام شدند و باغ خانوادگی را تحت نظر قرار دادند كه معلوم شد، افراد بسیاری به این محل تردد می‌كنند و یك پارتی شبانه در حال برگزاری است.

ماموران پس از اطمینان از ماجرا، موضوع را به بازپرس كشیك دادسرای شهریار اطلاع دادند و با هماهنگی قضایی وارد باغ ـ محل حادثه ـ شدند.

ماموران اطلاعات ـ امنیت شهریار به بررسی در داخل باغ پرداختند و 60 دختر و پسر جوان را كه در پارتی شبانه حضور داشتند، شناسایی و دستگیر كردند و بازجویی از آنها آغاز شد.

ماموران در بازرسی از باغ و محوطه آن، مواد مخدر(كراك) و مشروبات الكلی را كشف كردند و با هماهنگی قضایی 50 دستگاه خودروی مدل بالای متعلق به شركت‌كنندگان در پارتی توقیف و به پاركینگ پلیس منتقل شد.

در حالی كه تحقیقات از متهمان آغاز شده بود، معلوم شد كه یكی از آنها جوان فوتبالیستی است كه در یكی از تیم‌های معروف فوتبال بازی می‌كند.

جوان فوتبالیست در پارتی

ماموران به تحقیق از جوان فوتبالیست پرداختند كه وی در اظهاراتش به پلیس گفت: شب حادثه یكی از دوستانم با من تماس گرفت تا به ملاقاتش بروم. هنگامی كه به محل قرارمان در باغ محل حادثه رفتم، پی به پارتی شبانه برده و قصد خروج از آن محل را داشتم كه دستگیر شدم.

با ثبت اظهارات وی، یكی از دختران بازداشت شده مورد تحقیق قرار گرفت و گفت: عصر روز حادثه پسر مورد علاقه‌ام با من تماس گرفت و از من برای شركت در مراسم جشن نامزدی یكی از اقوامش دعوت كرد و از برگزاری پارتی شبانه بی‌خبر بودم. به دنبال اصرارهای پسر مورد علاقه‌ام در آن مهمانی ماندم.

با مشخص شدن این موضوع و تحقیق از دیگر متهمان معلوم شد كه مراسم پارتی شبانه را صاحب باغ كه مردی جوان است برعهده داشته و 200 زن و دختر جوان را كه در محله‌های مختلف تهران سكونت داشته‌اند به پارتی دعوت كرده و مواد مخدر و مشروبات الكلی را در اختیار آنها قرار داده است، اما بعد از یك ساعت به همراه برخی از مهمان‌ها، محل پارتی را ترك كرده است.

بنابراین گزارش، با تشكیل پرونده‌ای در این رابطه در دادسرای عمومی و انقلاب شهریار، برای متهمان قرار قانونی صادر شد و تحقیقات تكمیلی برای دستگیری برگزاركننده پارتی شبانه و دیگر افراد فراری ادامه دارد.

 

گردآوری : پایگاه اینترنتی تکناز

تبلیغات