تبلیغات

تبلیغات

ابتکار جالب و موثر پلیس برای کاهش حوادث رانندگی +عکس

مجموعه : مجله خبری

البته این طرح تو ایران جواب منفی میده …!! چون خمه می خوان وایسان نگاه کنن چه خبره یا اینکه امضا یادگاری بگیرن که باعث ترافیک در جاده و .. میشه !!!ابتکار جالب و موثر پلیس برای کاهش حوادث رانندگی +عکس

به گزارش آخرین نیوز به کارگیری شیوه های جدید برای کاهش تصادفات رانندگی با استفاده از طرح ها و ایده های نو به شدت در دستور کار پلیس های کشورهای مختلف قرار گرفته است.

پلیس راهنمایی و رانندگی کشور سوئیس در اقدامی جالب و عجیب با پوشاندن لباس ویژه به یک بازیگر تئاتر و قرار دادن او در منطقه ی خطرناکی از جاده های این کشور ، رانندگان را به رعایت قوانین و کاهش سرعت دعوت کرد.

ابتکار جالب و موثر پلیس برای کاهش حوادث رانندگی +عکس

این بازیگر با پوشیدن لباس کاملا سفید و نصب بال روی لباس ، چهره ای شبیه یک فرشته به خود گرفته و در کنار جاده از رانندگان می خواهد تا سرعتشان را کاهش دهند.

این مرد ۳۹ ساله در هفته ۲۰ ساعت برای پلیس کار می کند. ایده ی این کار از یک آگهی تلوزیونی برگرفته شده ، جایی که یک فرشته بالای سر رانندگان آمده و به آنها می گوید :” آروم باش و آروم تر حرکت کن”

ابتکار جالب و موثر پلیس برای کاهش حوادث رانندگی +عکس

البته مسئولان پلیس این را در نظر نگرفتند که نگاه به این فرد – که حدود ۶ ماه است به استخدام پلیس در آمده – با این لباس و هیبت عجیب ممکن است از سوی رانندگان ممکن است منجر به تصادف شود.

 

گردآوری : پایگاه اینترنتی تکناز

تبلیغات