تبلیغات

تبلیغات

هلیکوپتر بدون سرنشین نئوS-300 – KOAX X-240

مجموعه : دانش و فناوری
هلیکوپتر بدون سرنشین نئوS-300 – KOAX X-240

هلیکوپتر بدون سرنشین نئوS-300 – KOAX X-240 ساخت سوییس

این آن چیزی است که که می توان به این بالکردها اتلاق نمود.سوییسی! یعنی اینکه رنگ انها سفید- مشکی و قرمز است و هیچ رنگ دیگری نخواهند داشت.ان ها بسیار زیبا هستند و بسیار ماهرانه صیقلی و صاف شده اند.

بالگردهای این مجموعه هم بی سرنشین هستند و هم توسط شرکت uav  سوییس طراحی شده اند. وسیلیه نقلیه ی بدون سرنشین دارای کنترل خودکار هوایی که در سوییس ساخته شده اند. مدل KOAXX240 و بالگردهای بدون سرنشین NEOS-300 شما را با وزش باد سپید رنگ موتورهایشان در برابر دیدگانتان مبهوت و متحیر می نمایند.

آیا میتوانید تصور کنید که یک نمونه ازین بالگردها را داشته باشید تا با آن نامه هایتلن را برسانند سگتان را به گردش ببرید و کودکانتان را از مدرسه برگردانید.ممکن است برای همه این کارها آن را لازم نداشته باشید اما برای لذت بردن از تماس و لمس آسمان در یک مدل با طراحی بسیار عالی حتما به آن نیاز خواهید داشت.

مدل KOX240 دارای یک سیستم گرداننده ی خودکار است که به وسیله اجازه می دهد که تمام توانایی های بالگرد را با کمترین اثر فیزیکی از روی زمین بلند کند. بدنه آن طوری طراحی شده است که توانایی جابجایی بسیار ساده با سایز کوچک دستگاه خود را تا حدی دارد که می تواند در بدنه ی بزرگترین وسایل خودکار نیز قرار بگیرد و آن ها را جابجا کند.

ساختار مرکب کربنی و درهای چندگانه برای تعمیر و تعویض با سهولت مولفه های الکترونیکی و مکانیکی مقیاسی آن  از دیگر مشخصه های این بالگرد است.

وزن بیشینه هنگام جدا شدن از زمین:۴۵ کیلوگرم

سایز:۱۹۵*۵۰*۹۵(طول*عرض*ارتفاع) قسمت گرداننده و گشتاور موتور ۴/۲ متر.

بدنه بالگرد بدون سرنشین NEOS-300 بر پایه ی حرکت با بدنه ی ساده شده ی هواپیما شکل خود که حرکت دلفینی شکلی دارد استوار است. دماغه آن دارای محلی است که ظرفیت حمل و نقل اشیا متفاوت الکترونیکی مثل دوربین- لیزر و سیستم های راداری را دارد.مانند مدل KOX این مدل نیز دارای دزیچه های متحرک بسیاری است که امکان دستیابی راحت به بخش موتور را فراهم می آورد. بدنه ی بیرونی آن نیز برای دوام و پایداری بیشتر از کامپوزیت های چندگانه کربنی ساخته شده است.

بیشترین وزن هنگام جداشدن از زمین :۷۵ کیلوگرم

سایز:۲۷۵*۹۵*۸۶(طول*عرض*ارتفاع) گرداننده ی موتور به قطر ۳ متر.

لذت از بالگرد برای همه

گالری زیر: سه عکس اول از KOAX و سه عکس انتهایی از NEO

طراح:شرکت نقلیه ی هوایی بدون سرنشین و کنترل خودکار سوییس

منبع: yankodesign

هلیکوپتر بدون سرنشین نئوS-300 – KOAX X-240هلیکوپتر بدون سرنشین نئوS-300 – KOAX X-240هلیکوپتر بدون سرنشین نئوS-300 – KOAX X-240هلیکوپتر بدون سرنشین نئوS-300 – KOAX X-240هلیکوپتر بدون سرنشین نئوS-300 – KOAX X-240هلیکوپتر بدون سرنشین نئوS-300 – KOAX X-240

 

 

گردآوری : پایگاه اینترنتی تکناز

تبلیغات