تبلیغات

تبلیغات

حاج قاسم سلیمانی

هكرهای ایرانی در اعتراض به هتك حرمت قرآن كریم

مجموعه : مجله خبری
هكرهای ایرانی در اعتراض به هتك حرمت قرآن كریم، سایت ایالت فلوریدای آمریكا و بیش از هزار سایت ادولتی ین كشور را هك كردند.
مدیر گروه آشیانه در گفت‌وگو با فارس، با اعلام این خبر گفت: با توجه به آتش زدن قرآن كریم توسط گروهی افراطی در آمریكا و هتك حرمت مقدسات اسلام در ایالت فلوریدای این كشور، این گروه در اعتراض به این عمل، اقدام به هك زنجیره‌ای سایت‌های دولتی آمریكا كرد.
وی اظهار داشت: بر روی صفحه اصلی سایت‌های هك شده عكسی با نماد ایران در كنار عكسی از قرآن كریم و آیه 64 سوره مباركه آل عمران به دو زبان فارسی و انگلیسی كه شامل اعتراض این گروه به مردم و دولت آمریكا بوده قرار گرفته است.
در قسمتی از این متن اعتراضی آمده است: "از آنجایی كه در سال‌های اخیر شاهد گرایش روز‌افزون به اسلام و تفكرات اسلامی در دنیا هستیم، دشمنان برای مقابله با این گرایش به آتش زدن مقدس‌ترین كتاب آُسمانی روی آورده‌اند. این عمل نه تنها در عزم و اراده مسلمانان خللی وارد نمی‌كند، بلكه باعث بالا رفتن اعتقاد و توجه هر چه بیشتر به این كتاب ارزشمند آسمانی می‌شود. "
بنا بر این گزارش، پروژه هك كردن زنجیره‌ای سایت‌های آمریكایی از روز گذشته شروع و تا بعدازظهر امروز جمعه ادامه پیدا خواهد كرد كه در این مدت بیش از هزار سایت دولتی امریكا كه بر روی بیش از 30 سرور آمریكایی بودند هك شد كه از مهمترین این سایت‌ها می‌توان به سایت ایالت فلوریدای آمریكا یعنی محل قرار گرفتن كلیسای تری جونز می‌باشد، اشاره كرد.
هك كلیه این سایت‌ها در سایت Zone-h.org ثبت شده است.
 

بهترین مجله خبری

بیشتر بخوانید
a
a