تبلیغات

تبلیغات

حاج قاسم سلیمانی

دفاع یك كشیش زن آمریكایی از اسلام

مجموعه : زنان

به گزارش خبرگزاری زنان ایران ، «دبورا لیندسی» كه مسئولیت روانشناختی افراد در كلیسای «فرست كمیونیتی» را برعهده دارد طی سخنانی در مقابل جمع زیادی از مردم آمریكا به تبیین مفاهیم برداشت های غلط از اسلام توسط آمریكایی ها كه باعث به وجود آمدن اسلام هراسی در آن كشور شده است اشاره كرد.
وی گفت: مردم آمریكا در این روزها، احتیاج به مقداری، تواضع دینی دارند و این جریان كه در حال حاضر با حمله به اسلام آغاز شده است، باید متوقف شود.
این كشیش آمریكایی با اشاره به حق همه ادیان در داشتن عبادتگاهی برای پیروان خود، از ساخت و احداث بنای مسجد برای مسلمانان در نزدیكی برج های دو قلو در نیویورك دفاع كرد. لیندسی با مورد تمسخر قراردادن سخنان تری جونز كشیش هتاك آمریكایی برای سوزاندن قرآن، آن را ناشی از نفرت و بدفهمی اسلام توسط وی دانست.
وی گفت: دعوت به قرآن سوزی، برخلاف تعالیم مسیحیت است و نه تنها باعث صلح و آرامش نخواهد شد، بلكه همه پل ها را پشت سر خراب خواهد كرد و عملی جنون آمیز است.
لیندسی، رسالت اصلی قرآن را همانند سایر كتاب های آسمانی، صلح و صفا، توجه به خدا و عدالت، احترام به همسایگان، گرامی داشتن بازماندگان دانست و گفت: مسلماً توجه به این مفاهیم، جهان را نجات خواهد داد.
این كشیش آمریكایی در پایان خطاب به حاضران تأكید كرد: شما از این مجموعه كوچك (تری جونز) افراطی پیروی نكنید، بلكه توجه تان به میلیون ها مسلمان در سراسر جهان باشد كه همانند شما در حال زندگی كردن هستند.

 

گردآوری : پایگاه اینترنتی تکناز

a