تبلیغات

تبلیغات

حاج قاسم سلیمانی

چهار تفنگدار مدرن نوکیا معرفی شدند!

چهار تفنگدار مدرن نوکیا معرفی شدند!

شرکت نوکیا در کنفرانس نوکیا ورلد ۲۰۱۰ ،۴ تلفن همراه مبتنی بر پلاتفرم جدید سیمبیان ۳ معرفی کرد.

شرکت نوکیا امیدوار است که این چهار تازه وارد سیمبیانی بتوانند این شرکت را در مسابقه چهار اسبه در بازار گوشی های هوشمند در آمریکا یاری برساند.

نیکلاس ساواندار مدیر مرکز بازار یابی نویکا در این مورد گفت:”عضوهای تازه وارد خانواده نوکیا هوشمندانی هستند که سریعتر،بسیار کاربر دوست و مورد علاقه توسعه دهندگان برنامه برای نوکیا هستند”.

اولین تلفن همراه تازه وارد گوشی جنجالی نوکیا N8 است که دارای دوربین ۱۲ مگاپیکسلی کارل زایس و قابلیت اتصال به سیستم صدای فراگیر سینمای خانگی به وسیله کابل standard HDMA cable است و نخستین موبایل نوکیا با سیمبیان ۳ است که راهی خیابان ها می شود و قیمتی در حدود ۳۷۰ یورو دارد.

چهار تفنگدار مدرن نوکیا معرفی شدند!

تلفن های همراه C6 و C7 بازار شبکه های اجتماعی را هدف گرفته اند  و هر دو این تلفن های همراه دارای دوربین ۸ مگاپیکسلی و تکنولوژی جدید صفحه نمایش نوکیا به نام Clear Black هستند .

موبایل C6 دارای صفحه نمایش ۳٫۲ اینچی AMOLED لمسی  با کیفیت نمایش ۶۴۰×۳۶۰ پیکسل است و قابلیت ضبط ویدیوهای HD را نیز دارد و با قیمت ۲۶۰ یورو عرضه میشود و موبایل C7  نیز دارای صفحه نمایش ۳٫۵ اینچی AMOLED لمسی و با قیمت ۳۳۵ یورو عرضه خواهد شد.

چهار تفنگدار مدرن نوکیا معرفی شدند!

چهارمین عضو جدید خانواده نوکیا مدل E7 است که بیشتر برای کارهای اداری طراحی شده است و دارای صفحه کیبورد فیزیکی کامل اسلاید  و صفحه نمایش ۴ اینچی پولاریزد AMOLED لمسی با کیفیت ۶۴۰ x 360 پیکسل است و قرار است با قیمت ۵۰۰ یورو عرضه شود.

چهار تفنگدار مدرن نوکیا معرفی شدند!

 

 

گردآوری : پایگاه اینترنتی تکناز

a