تبلیغات

تبلیغات

حاج قاسم سلیمانی

سوناتا ” از بازار آمریكا جمع‌آوری می‌شود

مجموعه : مجله خبری
به گزارش فارس به نقل از خبرگزاری فرانسه، بزرگترین شركت خودروسازی كره جنوبی افزود نقص فنی در سیستم موتور و نشت روغن عامل اصلی فراخوان جمع آوری خودروهای سوناتا بوده است .
خودروهای سوناتا تولید شده در بین دسامبر 2009 تا سپتامبر 2010 را از بازار آمریكا جمع آوری خواهد كرد . این تازه ترین مورد از گسترش بحران كیفیت در شركتهای بزرگ خودروسازی جهان است .
شركت تویوتای ژاپن بزرگترین خودروساز جهان از سال گذشته تا كنون بیش از 8 میلیون دستگاه خودروی معیوب خود را از بازار جمع آوری كرده است .
سازمان ایمنی بزرگراههای آمریكا نیز اعلام كرد تا كنون هیچ موردی از تصادف منجر به آسیب به علت نقص فنی خودروهای سوناتا گزارش نشده است .
بر اساس این گزارش شركت كیاموتورز كره جنوبی نیز طی ماه جاری میلادی چهار مدل از خودروهای پر فروش خود را از بازارهای بین المللی به علت نقص فنی جمع آوری كرده است .
جونگ سانگ ایون معاون شركت كیاموتورز به علت نقص فنی در خودروهای این شركت استعفا داده است . كیاموتورز بیش از 104 هزار دستگاه خودروی معیوب خود را از بازارهای جهانی جمع آوری كرده است . شركتهای كره ای قصد دارند تا پایان سال 2010 میلادی میزان فروش خود در بازار آمریكا را به طور چشمگیری افزایش دهند .

 

بهترین مجله خبری

بیشتر بخوانید
a
a