تبلیغات

تبلیغات

حاج قاسم سلیمانی

اخراج استاد دانشگاه آزاد بخاطر رابطه با یک دختر دانشجو !

مجموعه : مجله خبری
 استاد دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهرود كه چندی پیش اقدام به برقراری ارتباط نامشروع با دختری فاسد كرده بود از این دانشگاه اخرج و به دبیرستان پسرانه سما وابسته به این دانشگاه تبعید شده است. این استاد دانشگاه اكنون به عنوان مشاور تحصیلی دانش آموزان در این دبیرستان مشغول به كار شده است.
به گزارش البرز و به نقل از جهان نیوز ، این استاد علاوه بر دانشگاه آزاد شاهرود در سایر دانشگاه ها و دانشكده های این شهرستان شاهرود هم تدریس داشته است كه پس از افشای این موضوع این مراكز هم از دعوت وی برای تدریس در سال تحصیلی جدید خودداری كرده اند.

چندی پیش دو دانشجوی پسر دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهرود با فیلمبرداری از ارتباط نامشروع وی با یك دختر مشهور فاسد و بدكاره قصد اخاذی از او را داشتند كه با طرح شكایت این استاد از این دو دانشجو و دستگیری آنان موضوع رابطه نامشروع این استاد افشا شد.

این دو دانشجو اعتراف كردند كه پس از اینكه حسین جلالی از دادن نمره قبولی به آنان خودداری می كند با طرح نقشه ای با پرداخت پول به یكی از دختران فاسد و بدكاره وی را به منظور ارتباط نامشروع به سراغ این استاد می فرستند و پس از اینكه موفق می شود این استاد را به دام بیاندازد وی را به منزل این دانشجویان كشانده و این دو نفر هم كه از قبل دوربین فیلمبرداری را در محل مستقر كرده بودند از صحنه های این ارتباط نامشروع فیلمبرداری می كنند.

این استاد وقتی با تهدید این دانشجویان مبنی بر انتشار عمومی فیلم در صورت عدم اجابت خواسته های آنها مواجه می شود و از آنجایی كه به دلیل اینكه از چهره ای مذهبی و موجه و مورد احترام در سطح جامعه برخودار است هرگز تصور نمی كرده كه این موضوع افشا و به اینجا كشیده شود از دانشجویان مذكور به دادستانی شكایت می كند كه با دستگیری دانشجویان آنها این موضوع را با ذكر جزییات افشا می كنند.

منبع: mehrnews.com
 

بهترین مجله خبری

بیشتر بخوانید
a
a