تبلیغات

تبلیغات

تخت جمشید هم صاحب اینترنت می شود

مجموعه : مجله خبری

مدیر عامل مخابرات استان فارس گفت: نوروز امسال، امكانات دیتا و اینترنت در تخت جمشید به متقاضیان ارائه می شود.

امیری در گفت‌و‌گو با واحد خبر روابط عمومی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: با هماهنگی های به عمل آمده، یك دفتر خدمات شهری در تخت جمشید به بهره برداری رسیده است تا خدمات مورد نیاز را به مسافران ارائه كند. وی افزود : همچنین 16 دفتر خدمات ارتباطی كشیك در سطح شهر شیراز در نظر گرفته شده تا خدمات مورد نیاز متقاضیان از قبیل سوختن سیم كارت و غیره را به آنان ارائه دهند.

امیری با بیان این مطلب كه بر اساس پیش بینی مسئولان ذی ربط، نوروز امسال پنج میلیون مسافر به استان فارس سفر می كنند، تصریح كرد: استان فارس از نظر پوشش شبكه تلفن همراه در وضعیت مناسبی قرار دارد. وی ادامه داد: در سال جاری، استان فارس از نظر توسعه و نگهداری و پشتیبانی شبكه تلفن همراه، مقام نخست را در كشور به خود اختصاص داده است. وی خاطرنشان كرد: برای محل های توریستی مانند تخت جمشید، حافظیه و آرامگاه سعدی نیز امكانات و تمهیدات ویژه در نظر گفته شده تامشتركان و مهمانان نوروزی در استان فارس با مشكل مواجه نشوند.
مدیرعامل مخابرات فارس ، تأكید كرد : بیش از 90درصد جاده های اصلی استان، تحت پوشش شبكه تلفن همراه قرار دارند.

وی با اشاره به دیگر اقدامات صورت گرفته برای ارائه خدمات به مسافران نوروزی گفت: در نظر گرفتن هشت تلفن همگانی شهری رایگان و باجه فروش كارت شارژ تلفن همراه و ثابت در ستاد نوروزی شهر شیراز، از دیگر امكانات در نظر گرفته شده برای نوروز است. وی افزود: همچنین بیش از 200 تلفن همگانی با تكنولوژی GSM در سطح جاده های استان نصب شده كه علاوه بر مكالمات شهری و بین شهری، امكان مكالمات بین الملل را نیز برای مسافران فراهم می كنند.

پایگاه فرهنگی هنری تکناز

تبلیغات