تبلیغات

تبلیغات

زن خرافاتی اسرائیلی ثروتمند !!! عکس

مجموعه : زنان
زن خرافاتی  اسرائیلی ثروتمند !!! عکس
چری اریسون" ثروتمندترین زن در سرزمین.های اشغالی است. او شنبه شب گذشته طی یک گفتگوی با کانال دو تلویزیون "اسرائیل" ادعا کرد که اخبار از آسمان به شکل نامه.های صوتی و تصویری به او وحی می.شود و پیش از وقوع حوادث مختلف، از همه چیز خبردار می.شود.
"چری اریسون" 50 ساله نه تنها در سرزمین.های اشغالی، بلکه ثروتمندترین زن خاورمیانه به شمار می.رود. وی صاحب بزرگترین کشتی گردشگری در جهان و بانک کارگران (دومین بانک بزرگ اسرائیلی) است و در زمینه برج سازی نیز فعالیت گسترده.ای دارد. او امسال در لیست ثروتمندترین افراد جهان که توسط مجله "فوربیس" منتشر می.شود، با چهار میلیارد دلار سرمایه، رتبه 256 را به خود اختصاص داد. او سال گذشته پنج میلیارد و دویست میلیون دلار سرمایه داشت و در طول یک سال گذشته بیش از یک میلیارد آن را از دست داد.


زن خرافاتی  اسرائیلی ثروتمند !!! عکس


"اریسون" که گویا خودش نیز هیچگاه ثروتمند شدنش را باور نمی.کرده، به تازگی دچار خرافات شده و ادعاهای عجیبی دارد. وی همین اعتقادات خرافاتی خود را عامل ثروتمند شدنش می.داند.

این زن صهیونیستی می.گوید: از دوران نوجوانیم همواره ندایی از آسمان مرا صدا می.کرد و گاهی نیز به صورت نامه در خوابم می.آمد و اخبار و اطلاعاتی در مورد آنچه قرار است رخ دهد، به من ابلاغ می.شد. برای مثال در سال 2004 میلادی، می.دانستم که قرار است زلزله و طوفان سونامی در اقیانوس آرام و سواحل اندونزی رخ دهد. من همچنین می.دانستم که قرار است در ایالت کاترینای آمریکا طوفانی عظیم بیاید. من از وقوع بحران جهانی اقتصاد نیز با خبر بودم.
مجری این برنامه تلویزیونی از "اریسون" پرسید: اگر از وقوع این حوادث اطلاع داشتی، پس چرا همگان را از آن با خبر نکردی. او پاسخ داد: خداوند این نعمت را به من داد تا دست به عمل خیر بزنم، نه اینکه موجب سودآوری و بهره مند شدن دیگران بشوم. البته من می.دانستم که این حوادث قرار است اتفاق بیفتد، اما از زمان دقیق وقوع آن اطلاعی نداشتم.
این زن ثروتمند صهیونیستی که گذرنامه آمریکایی نیز دارد، در ادامه ادعاهای خود می.افزاید: هفته گذشته کتابی تحت عنوان "ولادت" منتشر کردم و اکنون در بازار به فروش می.رسد. در این کتاب چگونگی وحی شدن از آسمان به خودم را که به صورت الفاظ و کلمات لاهوتی است را شرح داده.ام.
"چری اریسون" که همسرش سال گذشته به اتهام رفتارهای غیراخلاقی توسط یک دادگاه صهیونیستی محاکمه شد، در پایان این مصاحبه افزود: هیچکس نمی.داند که من از کجا آمده.ام، بعد از ده سال خواهد فهمید.

 

تبلیغات