تبلیغات

تبلیغات

خشمگین شدن صهیونیست ها از حضور همسر رئیس جمهور در لبنان

مجموعه : مجله خبری
خشمگین شدن صهیونیست ها از حضور همسر رئیس جمهور در لبنان
در حالیکه جنوب لبنان پذیرای رئیس جمهوری اسلامی ایران است، همسر وی با حضور در چند کنفرانس در همین منطقه خشم صهیونیستها را برانگیخته است.
به گزارش سرویس بین الملل جهان، روزنامه صهیونیستی یدیعوت آحارونوت در حالی که نتوانسته خشم خود را از سفر رئیس جمهوری اسلامی ایران به لبنان پنهان کند، طی گزارشی به حضور همسر وی در مناطق جنوبی لبنان پرداخته است.

بر این اساس در حالیکه از یک سو مردم جنوب لبنان با تعطیل کردن کسب و کار و انجام آیین استقبال، پذیرای سخنرانی احمدی نژاد شده اند، از سوی دیگر "اعظم السادات فرحی" همسر وی با حضور در چندین کنفرانس در همین منطقه با زنان حزب الله دیدار و گفتگو می کند.

این روزنامه می نویسد: خانم فرحی که تحصیلکرده رشته مهندسی است در این دیدارها توسط شماری از نمایندگان و مقامهای سیاسی ایران همراهی می شود. وی همچنین با سفر به روستای ملیتا در جنوب لبنان از نمایشگاه میدانی مقاومت دیدار کرده است.

طبق این گزارش شمار زیادی از زنان مقاومت و همسران شهدای جنگ 33 روزه لبنان در این دیدار حضور داشته اند. در این دیدار همسر احمدی نژاد و فرزند وی کتاب یادبود این نمایشگاه را امضا کرده اند.

در این گزارش همچنین به اعطای دکترای افتخاری در رشته علوم سیاسی به محمود احمدی نژاد از سوی دانشگاه لبنان اشاره شده است.

دانشگاه لبنان یکی از اصلی ترین دانشگاههای لبنان است که دقایقی پیش در مراسمی دکتری علوم سیاسی را به ریاست جمهوری ایران تقدیم کرد. در این مراسم چهار تن از دانشجویان دانشگاه لبنان (جامعه اللبنانیه) نیز پایان نامه خود را به احمدی نژاد ارائه کردند.

 

تبلیغات