تبلیغات

تبلیغات

حاج قاسم سلیمانی

۸ شارژر عجیب و جالب موبایل (عکس)

۸ شارژر عجیب و جالب موبایل (عکس)

در دنیای امروز یکی از کارهای جالبی که هر روز انجام میشود اختراع دوباره ی همان محصولاتی است قبلا از آنها استفاده میکردیم. این اختراع دوباره یک سری مزایایی دارد، مثلا دیزاین دستگاه را به طور کل تغییر میدهد میکند، کیفیت کار آن را افزایش میدهد و امکانات جدیدتری به آن اضافه میکند. بنابراین عموما کسی نیست که از این گجت های دوباره اختراع شده خوشش نیاید. شارژر ها لوازمی هستند که هر یک از ما ها حد اقل ۲ یا ۳ مدل از انها را برای شارژ کردن گجت های مختلف با خود همراه داریم. اگر از شکل یک نواخت و قدیمی انها خسته شده اید و به دنبال طرحی تازه هستید که علاوه بر لذت بردن از آن، دوستانتان را هم با آن متعجب کنید، لازم است با من همراه شوید چرا که در مطلب امروز تصمیم دارم ۸ طرح مختلف شارژر را به شما دوستان عزیز نشان دهم که بی شک از دیدن آنها لذت خواهید برد.

۱- شارژر خورشیدی درختی! (یا یه چیزی تو همین مایه ها!)

۸ شارژر عجیب و جالب موبایل (عکس)

این شارژر از ۵۴ سلول خورشیدی تشکیل شده که میتوانند به راحتی و توسط یک سیم رابط تمام گجت های شما را شارژ کنند. در ضمن جهت تمام شاخه ها را هم میتوانید خودتان با دست تنظیم کنید که مطمئن شوید حد اکثر نور خورشید را دریافت میکنند.

۲- شارژی به سبک تلفن های قدیمی

۸ شارژر عجیب و جالب موبایل (عکس)

اگر از آن دسته اشخاصی هستید که گاه گداری دوست دارند یاد گذشته ها را زنده کنند، این شارژر برای شما ساخته شده. البته با همه ی اینکه طرحش قدیمی است اما باز هم از تلفن های قدیمیتان خیلی پیشرفته تر است! میپرسید چرا؟ خوب وقتی که آیفونتان را درون این شارژر بگذارید میتوانید از گوشی اش برای مکالمه از طریق آیفونتان استفاده کنید! این تلفن از مس ساخته شده که طبیعتا وزن آن را کمی زیاد میکند.  در ضمن باید بگویم بدنه ی این شارژر به صورت کارخانه ای تولید نمیشود بلکه تمام بدنه اش توسط هنرمندی به نام Scott freeland ساخته میشود؛ بنابراین قیمتش هم بسیار زیباست! ۴۵۰ دلار آمریکا!
۳- هم یویو بازی کنید هم گوشی را شارژ کنید

۸ شارژر عجیب و جالب موبایل (عکس)

این یکی واقعا فوق العاده است. تقریبا همه ی ما عاشق بازی کردن با یویو هستیم. پس چه فرصتی از این بهتر؟ نحوه ی کار این شارژر واضح است، شما بازی میکنید، گوشی دلبندتان شارژ میشود۸ شارژر عجیب و جالب موبایل (عکس) احتمالا هرچقدر هم مهارتتان در بازی کردن با یویو بیشتر باشد سریعتر موفق میشود شارژ گوشی خود را کامل کنید. این یکی را واقعا دوست دارم۸ شارژر عجیب و جالب موبایل (عکس)
۴- شارژر مکعب روبیک!

۸ شارژر عجیب و جالب موبایل (عکس)

صادقانه بگویم که مکعب روبیک برای من چیزی شبیه کابوس شبانه است! اما اگر شما دوستش دارید میتوانید از این به بعد موبایلتان را با آن شارژ کنید. کارکرد این مکعب خیلی جالب است. هروقت که شما با آن بازی میکنید و قسمت های مختلفش را میچرخانید، این مکعب انرژی را به صورت انرژی الکتریکی در یک باتری لیتیوم – یون که در میانه ی آن تعبیه شده ذخیره میکند و بعد هر وقت یک موبایل یا پخش کننده ی MP3 را به آن متصل کنید گجتتان را به خوبی شارژ خواهد کرد.
۵- حرکات موزون بفرمایید! موبایلتان را شارژ میکنیم!

۸ شارژر عجیب و جالب موبایل (عکس)

این شارژر را به بازویتان میبندید و بعد یک موزیک زیبا برای خودتان پخش میکنید و مشغول انجام حرکات موزون میشوید! شارژ هم اگر از حرکات موزونتان خوشش بیاید باتری ای که درونش تعبیه شده را برایتان شارژ میکند!۸ شارژر عجیب و جالب موبایل (عکس) از شوخی که بگذریم نحوه ی کار این شارژر به این صورت است که از حرکت شما برای شارژ خودش استفاده میکند. بعدا میتوانید به موبایلتان متصلش کنید تا موبایلتان را به خوبی شارژ نماید. شارژرش بد آموزی دارد! استفاده نکنید۸ شارژر عجیب و جالب موبایل (عکس)
۶- موبایلتان را بجای نان صبحانه تست کنید!

۸ شارژر عجیب و جالب موبایل (عکس)

به نظر من ایده ی این شارژ واقعا جالب و دوست داشتنی است۸ شارژر عجیب و جالب موبایل (عکس) موبایلتان را درون ان میگذارید و شارژر با نزدیک شدن به زمان فول شدن باتری، کم کم موبایل را به سمت بالا هدایت میکند و رنگ چراغش کم کم از خاموش به سمت سفید و در اخر طلایی میرود و موبایلتان را کلا شوت میکند بیرون۸ شارژر عجیب و جالب موبایل (عکس) اشکالش این است که کوچولوهای خانواده ممکن است با دیدن این صحنه تصمیم بگیرند بعدا این حرکت را با موبایل عزیزتان و دیگر تستر های خانه تمرین کنند! میدانم خیلی لذت خواهید برد!
۷- شارژر خرسی

۸ شارژر عجیب و جالب موبایل (عکس)

این شارژر از هیچ تکنولوژی خاصی استفاده نمیکند. فقط احتمالا موقع شارژ موبایتان کمی هم سرگرم خواهید شد و به قیافه ی خنده دار این شارژ خواهید خندید. صادقانه بگویم حاضر نیستم ۲۱ دلار و ۷۵ سنت بابت ان بپردازم!
۸- شارژر بادی

۸ شارژر عجیب و جالب موبایل (عکس)

این شارژر بادی زیبا که کاملا هم دوست دار محیط زیست است، موبایل شما را با تبدیل انرژی باد توسط توربین هایش به انرژی الکتریکی شارژ میکند. گفته میشود با مقدار باد لازم برای باد کردن یک بالش میتواند موبایل شما را برای ۵ دقیقه شارژ کند

 

گردآوری : پایگاه اینترنتی تکناز

تبلیغات