تبلیغات

تبلیغات

دستگیری زن سارق طلای کودکان در تهران !!

مجموعه : مجله خبری
دستگیری زن سارق طلای کودکان در تهران !!

زن سارق طلای كودكان دستگیر شد

 

زن میانسالی كه طلای كودكان را در یك لحظه به سرقت ‌می‌برد توسط مأموران پلیس دستگیر شد.

 

زن میانسالی كه طلای كودكان را در یك لحظه به سرقت ‌می‌برد توسط مأموران پلیس دستگیر شد.
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، ساعت 8 شب 24 شهریور امسال مأموران كلانتری130 نازی‌آباد براساس تماس تلفنی با مركز فوریت‌های پلیسی و اعلام این مركز، به آدرس خ پارس بازارچه دوم نازی آباد مراجعه و اقدام به دستگیری یك زن به نام سكینه 45 ساله كردند.
مأموران دریافتند این زن اقدام به سرقت 6 حلقه النگو از دست دختر بچه‌ای كرده بود كه پس از آن قصد متواری شدن داشته، اما چند نفر از مردم كه متوجه این سرقت شده بودند وی را دستگیر و با پلیس تماس گرفتند.
با انتقال این زن به كلانتری و تشكیل پرونده مقدماتی، به دستور نژاد حصاری بازپرس شعبه هشتم دادسرای ناحیه 16 تهران، پرونده به همراه متهم جهت رسیدگی تخصصی به پایگاه هفتم پلیس آگاهی تهران بزرگ تحویل شد.
كارآگاهان با بررسی پرونده‌های كلانتری و پایگاه هفتم، یك نفر مالباخته دیگر را شناسایی كرده و با دعوت وی كه پدر یك دختر بچه بوده معلوم شد طلاجات دختر 5 ساله‌اش به شیوه فوق و در بازارچه دوم نازی‌آباد سرقت شده است.
اظهارات هر 2 شاكی نشان می‌داد این زن با حضور در این بازارچه كه معمولاً شلوغ است، با زیر نظر گرفته افرادی كه دختربچه‌ای را به همراه دارند و در ساعات شلوغ كه والدین هنگام خرید نسبت به فرزند خردسال‌شان كم توجه بوده و یا به علت بازیگوشی دختر بچه؛ از این فرصت استفاده كرده و به بهانه دادن شكلات و غیره دختربچه را به كنار كشانده و در لحظه‌ای كوتاه طلاجات وی شامل النگو و گردنبند و گوشواره را سرقت و از آنجا دور می‌شده است.
در زمان دستگیری، سكینه تنها لحظاتی قبل به شیوه فوق دختر بچه 4 ساله را بغل كرده و زمانی كه مادر دختربچه از غیبت وی نگران شده بود با دستپاچگی داد و فریاد راه انداخت.
یك زن دیگر كه برای خرید به بازارچه آمده بود مدعی شد من یك دختر بچه را كه بی‌تابی می‌كرد در بغل زن میانسالی دیدم، چون قبلاً هم شنیده بودم طلای دختر بچه‌ها را در این محل می‌دزدند، از این زن سؤال كردم: بچه شماست و او گفت: نوه‌ام است، اما دختر بچه گفت خانم این زن مرا دزدیده است و زن میانسال گفت نوه‌ام شیرین زبان است.
این زن در مقابل كارآگاهان اعتراف كرد و مدعی شد من اعتیاد به مواد مخدر دارم و همسر دوم یك مرد دستفروش هستم. برای مخارج اعتیادم دست به سرقت می‌زنم. كه تا به حال فقط 3 بار سرقت كرده‌ام.
سرهنگ كارآگاه علی غیاثوند رئیس پایگاه هفتم پلیس آگاهی تهران بزرگ گفت: با توجه به این كه احتمال سرقت‌های بسیار زیاد دیگر به شیوه فوق و حتی احتمال بچه دزدی از سوی این زن وجود دارد، دستور چاپ بدون پوشش تصویر وی صادر شده است.
وی ادامه داد: از مالباختگانی كه طلاجات دختر بچه آنان به ویژه در بازارچه دوم نازی‌آباد به شیوه فوق سرقت شده دعوت می‌شود جهت پیگیری موضوع یا طرح شكایت به پایگاه هفتم پلیس آگاهی واقع در میدان 15 خرداد، یا شعبه هشتم بازپرسی دادسرای ناحیه 16 تهران مراجعه و یا باشماره تلفن 21864796 یا 21864806 تماس بگیرند. 
 

تبلیغات