تبلیغات

تبلیغات

شیث رضایی چرا از بازی اخراج شد ؟

مجموعه : اخبار ورزشی
شیث رضایی چرا از بازی اخراج شد ؟

به گفته یكی از مقامات باشگاه پرسپولیس كه نمی خواست نامش فاش شود،شیث رضایی،مدافع پرسپولیس در نیم فصل از این باشگاه كنار گذاشته می شود و یك مدافع جدید به جای او جذب می شود.

حبیب كاشانی سرپرست باشگاه پرسپولیس سرسخت ترین حامی شیث رضایی در چند وقت اخیر بوده اما ظاهرا او نیز به این نتیجه رسیده كه این مدافع را باید از تیمش كنار بگذارد. كاشانی یك بار دیگر هم سابقه كنار گذاشتن شیث رضایی را دارد.او در زمان افشین قطبی هم تن به این كار داد و نتیجه اش را گرفت و حالا نیز مجبور است علیرغم رابطه نزدیكی كه با شیث رضایی دارد به خواسته سرمربی اش تن دهد. این در حالی است كه مشكلات شیث رضایی در داخل و خارج زمین آن قدر برجسته شده كه كاشانی نیز مجاب شده از این مدافع حاشیه ساز جدا شود.

به گفته یكی از نزدیكان باشگاه،شیث در دو سال حضورش در باشگاه پرسپولیس اشتباهات فاحشی انجام داده است. این فرد تاكید می كند در بازی فصل گذشته با استقلال كه با پیروزی دو بریك پرسپولیس همراه بود،در گلی كه فرهاد مجیدی به ثمر رساند، شیث می توانست عملكرد بهتری داشته باشد و علی دایی نیز به این وضوع اشاره كرده است. طبق گفته این فرد علی دایی اعتقاد دارد در همین دربی كه روز جمعه برگزار شد،شیث می توانست پاس مجتبی جباری به مجیدی را قطع كند كه این كار را نكرد و باعث گلزنی مجیدی و شكست پرسپولیس شد.در بازی با ملوان هم كه در هفته دهم لیگ برتر انجام می شد،او یك پنالتی ناشیانه روی مهرداد اولادی انجام داد كه باعث شد گل دوم ملوان به ثمر برسد و پرسپولیس در نهایت بازی را با نتیجه سه بر دو واگذار كند. در این میان عده ای می گویند اشتباهات مكرر رضایی عمدی است اما باشگاه پرسپولیس و علی دایی در این رابطه اظهار نظر صریحی انجام نداده اند.

در اوج این گمانه زنی ها خبر می رسد كه موضوع تراشیدن سر رضایی بر خلاف گفته هایش،به موضوع دیگری مربوط می شده كه باشگاه پرسپولیس در جریان آن قرار دارد و بر خلاف گفته های خود شیث كه « به خاطر شكست در برابر ملوان موهای سرم را تراشیدم.» این اقدام او دلیل دیگری داشته است كه تمام عوامل فنی و مدیریتی باشگاه را به كنار گذاشتن او مجاب كرده است.

حالا دردسر های شیث به همین جا ختم نمی شود و او باید روز یكشنبه هفته آینده در كمیته انضباطی فدراسیون فوتبال حاضر شود و به خاطر اتهام وارد شده در مورد تحریك تماشاگران پرسپولیس،از خودش دفاع كند.او همچنین باید در جلسه كمیته فنی باشگاه پرسپولیس هم شركت كند تا وضعیتش مشخص شود. نكته قابل توجه اینكه خود شیث نیست حاضر نشده در مورد این اتفاقات اظهار نظر كند اما یكی از دوستان نزدیكش كه موبایل او را در یكی دو روز اخیر جواب می دهد اعتقاد دارد این باشگاه پرسپولیس است كه از اخراج شیث لطمه می بیند.

همه این ها باعث شده تا حبیب كاشانی و علی دایی ،سرپرست و سرمربی پرسپولیس از دست او خیلی ناراحت باشند و تصمیم بگیرند در نیم فصل او را با بازیكن دیگری تعویض كنند. البته به شرطی كه علی دایی نیز تا آن موقع سرمربی پرسپولیس باشد و مثل الان نظراتش مورد توجه كاشانی قرار گیرد.

خبرگزارى ایلنا

گردآوری : پایگاه اینترنتی تکناز

تبلیغات