تبلیغات

تبلیغات

خبری هم بخوانید از استیل آذین و آرزوهای مولتی میلیاردر

مجموعه : اخبار ورزشی
خبری هم بخوانید از استیل آذین و آرزوهای مولتی میلیاردر

قصه پر غصه مولتی میلیاردی كه آمده بود تیمش را در لیگ ایران و بعد در آسیا به یکباره قهرمان کند تا همه آسیا به احترام او کلاه از سر خود بردارند و به نشانه قدرتش دست تکان دهد، هر روز غم انگیزتر می شود. تیم حسین هدایتی حالا علاوه بر شكسته های فنی و تحقیرآمیز در مستطیل سبز در میدان فرهنگی هم قافیه را می بازد تا حیات و ممات استیل آذین در هاله ای از ابهام فرو رود.

به گزارش رجانیوز،استیل آذین آمده بود تا با جمع آوری ستاره های درخشان و حتی نیم سوز فوتبال بی دایه ما همه معادلات را به هم بریزد و ابرقدرتی جدید نه تنها در لیگ ایران كه در آسیا باشد. هدایتی برای ظهور و حضور در بزرگترین قاره دنیا سر كیسه را شل كرد و هر چه بازیكن پرطمطراق در ایران بود را صید كرد تا در دومین سال بودن در لیگ برتر راه صد ساله را یك شبه برود.  او حتی گوی سبقت را از سپاهان و استقلال و پرسپولیس ربود و در طرفه العینی تیمی ساخت كهكشانی كه كه نام بازیكنانش لرزه بر اندام حریفان می انداخت.

اینها اما همه ظاهر ماجرا بود. تیم هدایتی شكافهای عمیقی در لایه های مدیریتی و فنی تیمش داشت كه مالكش یا نمی دید یا نمی خواست ببیند. آبراموویچ ایرانی فقط خرید و خرید و به این توجه نكرد كه باشگاه را گاه همین ستاره ها به آتش می كشند. طعنه آمیز اینكه این شكاف‌ها حتی قبل از نیم فصل عیان شدند تا استیل آذین كهكشانی به طرز عجیبی به قعر جدول بغلطد و حالا در خواب هم صعود به لیگ آسیا را نبیند.

استیل آذین تا هفته یازدهم كلكسیونی از اتفاقات عجیب و غریب بوده و احتمالا خواهد بود؛ از دعوای كریمی با آجورلو بگیرید تا استعفای مدیرعامل و ارنج تیم توسط پیروانی و اخراج تمباكوویچ همه و همه نشان داد كه هدایتی دارد آب در هاون می كوبد.

این هفته هم كه كمدی اخلاقی- فرهنگی اشجاری هر چه را مالك متمول ریسیده بود پنبه كرد. باشگاه فرهنگی – ورزشی استیل آذین هم بازی ها را می بازد و هم اخلاق را. پس این پولها كدام درد را دوا كرده اند؟ تیم رده شانزدهم است و بازیكنان هم با هم تیمی ها (كریمی و كعبی و…)هم با حریف و هم با تماشاگران بداخلاقی می كنند. حالا هدایتی باید كلاهش را بالاتر بگذارد كه مالكیت و مدیریتش دارد اینجوری به ثمر می رسد.

شاید  او اگر در خریدها  و چینش تیمش چه روی نیمكت و چه در داخل زمین و حتی اتاق فكر دقت بیشتری می كرد و اینگونه از هول حلیم در دیگ نمی افتاد هم تیمش بالاتر بود و هم اخلاق را نمی باخت. به هر حال تجمع این هم ستاره میلیونی كنار هم اگر با مدیریت صحیح همراه نباشد قطعا جرقه هایی را به همراه خواهد داشت. او هم اردوگاه خود را با آتش بازی مالی اش در فصل نقل و انتقالات به آتش كشید و هم قیمتها را برای سایر تیم های دیگر نجومی كرد.

اگر بگوییم او تنها كاری كه تا به حال برای این فوتبال كرده شعله ور كردن آتش بی كیفیتی لیگ با ریختن پولهای بی حساب به پای ستاره های كاغذی بوده گزاف نگفته ایم. این آتش اما دارد دامن تیم كهكشانی كه قرار بود قطبی جدید در فوتبال ایران و قدرتی تازه در فوتبال آسیا باشد را می گیرد. هدایتی دیر بجنبد باید فصل بعد برای بازگشت به لیگ برتر بجنگد این را رتبه این تیم در جدول می گوید. حال بماند كه كارنامه فرهنگی این باشگاه كهكشانی هم پر از تمره تك است و…

امروز هر کسی در این تیم که روزی می‌خواست با سبقت از استقلال و پرسپولیس و سپاهان یک شبه مسیر قهرمانی را طی کندساز خود را به صدا در‌می‌آورد، از سرپرست باشگاه بگیرد تا بازیکنان نیمکت نشین؛اما مردی که بزرگ ترین ناکام تاریخ تاسیس این باشگاه نام گرفته کسی نیست جز حسین هدایتی چرا که او با ریخت و پاش‌های بی حساب و کتاب خود نه تنها تیشه به رشه تیم مورد علاقه‌اش زد بلکه سرمایه گذارانی که قصد داشتند به فوتبال بیایند تا در این خوزه سرمایه گذاری کنند را نیز مایوس کرد تا دیگر اگر باد کلاهشان را به سمت ورزشگاه‌های فوتبال هم برد هم برای برداشتنش به سمت فوتبال نیایند چرا که در فوتبالی این سبکی فقط باید پول را دور ریخت بدون این که بازگشتی داشته باشد.

 

گردآوری : پایگاه اینترنتی تکناز

تبلیغات