تبلیغات

تبلیغات

عکس بتمن در پایگاه نظامی آمریکا

مجموعه : مجله خبری
عکس بتمن در پایگاه نظامی آمریکا
سرویس نقشه های گوگل (گوگل مپس) موفق شد در یک پایگاه نظامی آمریکایی در ژاپن "نشان بتمن" قهرمان یکسری داستانهای مصور و فیلمهای تخیلی دهه 70 و 80 را کشف کند.

به گزارش خبرگزاری مهر، گوگل مپس، سرویسی است که گوگل از طریق آن اطلاعات نقشه ای و تصاویر ماهواره ای مناطق مختلف زمین را ارائه می کند.

کاربران با نوشتن اعداد 26.358298, 127.783890 بر قسمت جستجوی این سرویس به یک پایگاه نظامی آمریکایی در شهر اکیناوا در ژاپن می رسند و پس از بزرگنمایی منطقه مشخص شده مشاهده می کنند که "بتمن" واقعا وجود دارد.

"بتمن" یا "مرد خفاشی" عنوان "ابر قهرمانی" است که در دهه های 70 و 80 میلادی وارد دنیای داستانهای مصور، فیلمها و کارتونها شد. این شخیصت در سال 2008 با فیلم "شوالیه تاریکی" بازگشت.

 

 عکس بتمن در پایگاه نظامی آمریکا

اکنون تصاویر ماهواره ای سرویس نقشه های گوگل تائید می کند که قسمتی از این پایگاه نظامی آمریکایی از نمای بالا شبیه به "نشان خفاش" بتمن است. به نظر می رسد که "نشان بتمن" یک باند فرود هواپیماهای نظامی باشد.

براساس گزارش گیزمودو، انتشار این خبر در وب، کاربران شبکه را به شدت متعجب کرد و سئوالاتی از این قبیل که "چه سلاحهای ویژه ای در این پایگاه مخفی شده اند؟" از سوی کاربران مطرح شد.

 

گردآوری : پایگاه اینترنتی تکناز

تبلیغات