تبلیغات

تبلیغات

استقبال از سریال مختارنامه عالی بوده !!

مجموعه : مجله خبری
استقبال از سریال مختارنامه عالی بوده !!
تهیه‌کننده‌ مجموعه تلویزیونی «مختارنامه» پس از پخش سه قسمت از این مجموعه‌ تاریخی – مذهبی به اظهارنظر درباره‌ بازخوردهای به دست آمده از پخش سریال داوود میرباقری در بین مخاطبان پرداخت. محمود فلاح که حدود هشت سال از عمر هنری خود را صرف تهیه‌ی «مختارنامه» کرده، گفت: «بازخورد‌هایی که تا به حال از «مختارنامه» گرفته‌ایم قابل قبول و بیش از حد انتظار ما بوده است. در رسانه‌ها، خبرگزاری‌ها و مطبوعات نیز بازخورد‌های خوبی از «مختارنامه» دیدیم. مردم نیز با توجه به آنچه در سایت سریال و سایر بازخورد‌ها مشاهده کردیم از روند و ریتم سریال راضی بوده‌اند.»

فلاح در پاسخ به این پرسش که مراحل فنی سریال «مختارنامه» در چه وضعیتی است؟ خاطرنشان کرد: «مراحل فنی سریال هم اکنون در حال انجام است تا سریال به موقع به پخش برسد، اما برای عقب‌ نمادن از پخش، قسمت‌های آماده شده کافی در اختیار داریم.»

فریبرز عرب‌نیا شش سال در نقش مختار ظاهر شده و عباس اصانلو و امیررضا گیتی‌بان به عنوان بدل‌های او هستند. این سریال با حضور بیش از 60 بازیگر اصلی، 140 نفر بازیگر فرعی و بیش از 1500 نیروی انسانی که به عناوین مختلف درگیر کار بوده‌اند، ساخته شده است.

«مختارنامه» زندگی و قیام مختار ابوعبیده بن ثقفی ملقب به ابواسحاق را روایت می‌کند . شهرت او به دلیل قیامی است که پس از واقعه عاشورا با هدف خونخواهی از شهدای کربلا به پا می کند و به پیروزی می‌رسد.

سریال «مختارنامه» سه بخش دارد که در بخش نخست، جوانی مختارثقفی و در دو بخش دیگر، میانسالی تا شهادت او را به تصویر می‌کشد. در این مجموعه بیش از پانصد بازیگر در لوکیشن‌های مختلف مقابل دوربین رفته‌اند.

منبع : خبر آنلاین
 

تبلیغات