تبلیغات

تبلیغات

خبری هم از استاد موسیقی علیرضا افتخاری

مجموعه : مجله خبری
خبری هم از استاد موسیقی علیرضا افتخاری
به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، پنج‌شنبه شب در حاشیه سیزدهمین جشنواره شهید رجایی، به طور ویژه از استاد علیرضا افتخاری تجلیل شد.
استاندار اصفهان طی سخنان كوتاهی با اشاره به اینكه از هنرمند متعهد و یگانه اصفهان تجلیل می‌كنیم، گفت: استاد علیرضا افتخاری چهره ماندگار موسیقی استان اصفهان است.
علیرضا ذاكر اصفهانی افزود: به این سبب از استاد افتخاری تجلیل می‌كنیم كه به صدای او آشناییم، به آن علاقه داریم و به او افتخار می‌كنیم.
علیرضا افتخاری نیز كه چهار تصنیف برای حاضران در جشنواره اجرا كرد و با استقبال فراوان حضار روبه‌رو شد، گفت: استادم همیشه به من تذكر می‌داد مقام آسمانی سكوت را حس كن و من آن را در خدمت به بزرگان حس كردم.
وی افزود: خوشحالم در حوادثی كه در چند وقت گذشته برای من و خانواده‌ام به وجود آمد، خود را نباختم و آنچه شامل حال من شد شئونات الهی بود.
لازم به ذكر است از سوی استاندار اصفهان یك قاب قلم‌زنی و یك لوح تقدیر كه با هنر لایه‌چینی تزیین شده بود به علیرضا افتخاری اهدا شد.
گفتنی است جشنواره شیخ بهایی كه هر ساله برای تجلیل از كاركنان، مدیران، بازنشستگان و دستگاه‌های برتر هر استان برگزار می‌شود، امسال با حضور قشرهای مختلف كاركنان، مدیران و مقامات ارشد استان در تالار شیخ بهایی دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار شد.
 

تبلیغات