تبلیغات

تبلیغات

رازهای زندگی 4

این قسمت چهارم طب سنتی و مطالب مربوط را زیادی دقت کنید! خیلی مهمه:

خداوند سبحان در قرآن کریم  میفرماید:” نفخت فیه روحییعنی یعنی از روح خودم بر او دمیدم  و این تن شامل میدان الکترومغناطیسی است که با یک ارتباط ساده طی دعا و تمرکز میتوانید بر آن حکومت کنید.

از طرفی هم یک طبیب میتواند با تمرکز بر بدن بیمار خود (هم زمان با تمرکز بیمار) نقاط ضعف را به آسانی پیدا کند و به درمان آن بپردازد.

سه سال سر کار بودم تا آخرش فهمیدم که چیزی به اسم انرژی درمانی وجود ندارد و به هیچ عنوان کسی نمیتواند از طریق انرژی شما را درمان کند و هر درمانی فقط وابسته به وجود خود شخص هست و به طرز معجزه آسائی میتواند سیستم میدان الکترومغناطیس بدن خود را تغییر دهد و به خود حس شادی و یا غم بدهد و یا نقاط درد خود را پیدا کند.

توصیه میکنم به هیچ عنوان فریب مراکزی که به اسمانرژی درمانیمردم را سر کار میگذارند نخورید!به هیچ عنوان چنین چیزی وجود ندارد.(این موضوع را از نظر علمی به راحتی اثبات میکنم که در حوصله خواننده نیست)

و اما:

من توی دفترم تقریبابیشتر اسانس های خارجی را دارم و باید بدونید که این غربی ها برای جلوگیری از تصعید اسانس های شیمیائی و طعم دهنده ها از الکل متیلیک استفاده میکنند.

بد نیست این رو بدونید تمام اسانس های طبیعی کشورمون مثل اسطوخودوسنعناع و آویشن وکه در دوز بالا تهیه شده اند به مدت پنج سال از طرف کشورهای غربی پیش خرید شده اند.

در ضمن خانواده سلطنتی انگلستان فقط از روش های درمانی طب سنتی کشور ما ایران استفاده میکنند و پزشک این خاندان یک هندی الاصل به نام رحمان شافی هستش که در ایران طب سنتی را فرا گرفته است و فقط از روش طب سنتی برای درمان استفاده میکنند و به همین جهت این دودمان عمر طولانی دارند.

بدون استثناء تمام اسانسها شامل الکل متیلیک هستند و این به این معنی هستش که شما وقتی به کودک زیر 9 سال خود آدامس میدهید بعد از حدود 5 سال این الکل متیلیک که در دوز پائین در آدامس های مختلف قرار داده شده کم کم روی بینائی کودک شما تاثیر میگذارد و به اجبار

بهترین روانشناسی و زندگی

بیشتر بخوانید

تبلیغات