تبلیغات

تبلیغات

کلکسیونی از کشتی های جنگی !! ( تصویری )

کلکسیونی از کشتی های جنگی !! ( تصویری )

کلکسیونی از کشتی های جنگی !! ( تصویری )

فیلیپ وارن ۷۹ ساله یکی از افراد علاقه مند به کلکسیون داری است اما نه هر کولکسیونی!

خیلی از کلکسیون ها را دیده ایم که میلیارد ها دلار خرج جمع اوری آنها شده ولی کلکسیون امروز ما چیزی دیگر است.

فیلیپ وارن ۶۲ سال است که مدل های کوچکی از کشتیهای مختلف را در آرشیو خود ساخته و نگهداری می کند. او اولین بار وقتی فقط ۱۷ سال داشت یکی کشتی ماکت ، که کپی دقیقی از یک کشتی واقعی بود را ساخت.
فیلیپ تا کنون هر مدل کشتی جنگی که از سال ۱۹۴۵ در نیروی دریایی انگلیس ساخته و به خدمت وارد شده است را در مقیاس کوچک مدلسازی و به ارشیو خود افزوده است. همچنین او حدود ۶۰ مدل هم از کشتی های امریکایی و ۱۸ کشور تاثیرگذار دنیا را شبیه سازی کرده است. برای مثال ناو هواپیمابر   USS Nimitz که بزرگترین ناو هواپیمابر دنیا محسوب میشود نیز در کلکسیون وی موجود است.
او حدود ۴۰۰ ناو را مدل سازی کرده و حدود ۱۲۰۰ هواپیما هم برای ناوهای هواپیمابر خود ساخته است. اما نکته جالبتر این است که او همه این کشتیها را با چوب کبریت و جعبه های آن میسازد. او برای هر کشتی حدود ۱۵۰۰ چوب کبریت استفاده می کند و یک ماه هم وقت صرف میشود تا یک اثر هنری خلق کند.
اگرچه برخی موزه ها ، درخواست خرید کلکسیون وی را داشته اند اما او کلکسیون خود را غیر قابل قیمت گذاری می داند ( منم باهاش موافقم ) . او همچنین کلکسیون خود را در مقابل حوادثی مانند اتش سوزی نیز بیمه کرده است. از زمانی که فیلیپ سنش بالاتر رفته است سرعت کارش نیز کم شده و کلکسیون او با سرعت کمتری رشد می کند.

کلکسیونی از کشتی های جنگی !! ( تصویری )کلکسیونی از کشتی های جنگی !! ( تصویری )کلکسیونی از کشتی های جنگی !! ( تصویری )کلکسیونی از کشتی های جنگی !! ( تصویری )کلکسیونی از کشتی های جنگی !! ( تصویری )کلکسیونی از کشتی های جنگی !! ( تصویری )کلکسیونی از کشتی های جنگی !! ( تصویری )


گردآوری : پایگاه اینترنتی تکناز

تبلیغات