تبلیغات

تبلیغات

احمدی نژاد دقایقی پیش وارد فرودگاه بجنورد شد

مجموعه : مجله خبری
احمدی نژاد دقایقی پیش وارد فرودگاه بجنورد شد
به گزارش خبرنگار اعزامی فارس به خراسان شمالی، محمود احمدی‌نژاد رئیس جمهور در راستای سومین سفر استانی به خراسان شمالی، دقایقی پیش وارد فرودگاه بین‌المللی شهید رجبعلی محمدزاده بجنورد شد.

احمدی‌نژاد در بدو ورود به فرودگاه بجنورد، مورد استقبال آیت‌الله حبیب‌الله میهمان‌نواز امام جمعه بجنورد، ابوطالب شفقت استاندار‌ و تعدادی از نمایندگان استان خراسان شمالی در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مقامات محلی قرار گرفت.

براساس این گزارش، سخنرانی در جمع مردم، شركت در كارگروه فرهنگ و هنر و هفتاد و هفتمین جلسه استانی هیئت دولت، دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران و گفت‌وگو‌ی زنده تلویزیونی با مردم از طریق شبكه استانی از جمله برنامه‌های نخستین روز از سفر رئیس جمهور به استان خراسان شمالی است.

همچنین احمدی‌نژاد ‌در دومین و آخرین روز از سفر به استان خراسان شمالی، با مدیران و جمعی از منتخبین و فرهیختگان این استان دیدار و گفت‌وگو می‌كند.

همزمان با آغاز دور‌ سوم سفر استانی هیئت دولت به استان خراسان شمالی، 7 تن از اعضای كابینه از روز سه‌شنبه 11 آبان با سفر به شهرهای مختلف این استان، ضمن بررسی روند پیشرفت مصوبات دور اول و دوم سفرهای استانی دولت نهم و دهم، مشكلات، كمبودها و راه‌های تسریع در روند اجرای مصوبات را در مناطق مختلف استان خراسان شمالی پیگیری كردند و قرار است نتایج این سفرها در جلسه استانی هیئت دولت مطرح شود.

به گزارش فارس، نخستین سفر استانی رئیس جمهور و هیئت دولت به استان خراسان شمالی در دهم مردادماه سال 85 و دومین سفر به این استان نیز در سیزدهم مهرماه 87 انجام شده‌ كه 95 درصد مصوبات دور اول اجرایی شده است اما از 207 مصوبه دور دوم، تاكنون 61 مصوبه ‌معادل 29 درصد در قالب پروژه‌های عمرانی به‌طور كامل به بهره‌برداری رسیده و 109 مصوبه معادل 52 درصد در دست اجرا و 37 مصوبه معادل 17 درصد نیز در دست پیگیری است.

 

تبلیغات