تبلیغات

تبلیغات

احسان حدادی و دردسرهای پورشه هدیه داده شده بو او !!!

مجموعه : مجله خبری
احسان حدادی و دردسرهای پورشه هدیه داده شده بو او !!!
احتمال دارد این قهرمان جهانی نتواند از حمایت مالی شركت خودروسازی پورشه استفاده كند، مگر آنكه مسئولان گمرك ایران یا مسئولان ورزش بتوانند برای این قهرمان تخفیفی بگیرند و شرایط ویژه‌ای برای او قایل شوند وگرنه او باید قید داشتن و سوار شدن خودروی رایگان آخرین مدل را كه اتفاقا در تهران هم نمایندگی دارد بزند.

احسان حدادی كه نایب قهرمان پرتاب دیسك در دنیاست با مشكل عجیبی مواجه شده است.

به گزارش آتی‌نیوز، احسان حدادی كه نایب قهرمان پرتاب دیسك در دنیاست با مشكل عجیبی مواجه شده است.

شركت خودرو سازی پورشه آلمان كه حامی مالی این قهرمان ایرانی است هر سال یكدستگاه خودروی آخرین مدل را برای حدادی به گمرك ایران می‌فرستد و او باید این خودرو رایگان را تحویل بگیرد و با آن عكس بگیرد و از آن استفاده كند.

تا این جای كار بسیار لذت بخش به نظر می‌ رسد اما موضوعی زمانی جالب و عجیب می‌شود كه بدانید حدادی برای دریافت این خودرو مثلا رایگان باید تقریبا به اندازه قیمت خودرو پول به گمرك بدهد!

به همین دلیل احتمال دارد این قهرمان جهانی نتواند از حمایت مالی شركت خودروسازی پورشه استفاده كند، مگر آنكه مسئولان گمرك ایران یا مسئولان ورزش بتوانند برای این قهرمان تخفیفی بگیرند و شرایط ویژه‌ای برای او قایل شوند وگرنه او باید قید داشتن و سوار شدن خودروی رایگان آخرین مدل را كه اتفاقا در تهران هم نمایندگی دارد بزند.

 

تبلیغات