تبلیغات

تبلیغات

طرح هدفمند‌سازی یارانه‌ها كه در جهت رفاه و آسایش همه مردم كشور است، به زودی اجرا می‌شود.

مجموعه : مجله خبری
طرح هدفمند‌سازی یارانه‌ها كه در جهت رفاه و آسایش همه مردم كشور است، به زودی اجرا می‌شود.
به گزارش خبرگزاری فارس از بجنورد به نقل از دفتر امور رسانه‌های ریاست جمهوری، محمد‌رضا رحیمی در مراسم بهره‌برداری از 3 هزار و 985 واحد مسكونی در استان خراسان شمالی ضمن تقدیر از وزیر مسكن و دیگر دست‌اندركاران این وزارتخانه گفت: هم‌اكنون تحول و انقلاب بزرگی در بخش مسكن به وجود آمده است كه سقوط قیمت‌ها و جلوگیری از سوداگری در بخش مسكن مهم‌ترین آن بوده است.
وی افزود: پس از جلوگیری از سوءاستفاده گران در بخش مسكن به دستور رئیس جمهور قیمت زمین از مسكن جدا شد و امروز شاهد ساخت و ساز ساختمان‌های فراوان در تمامی استان‌های كشور هستیم.
معاون اول رئیس جمهور تصریح كرد: پیش از این داشتن مسكن به آرزویی دست نیافتنی برای عده‌ای تبدیل شده بود كه در دولت احمدی‌نژاد و با همت تلاشگران وزارت مسكن، جوانان به سادگی می‌توانند صاحب خانه شوند.
وی خاطر‌نشان كرد: دولت در برخی از مناطق از نیاز مردم پیشی گرفته است كه نمونه بارز آن در استان قم بود.
رحیمی گفت: در استان قم 21 هزار متقاضی برای مسكن ثبت نام كردند و این در حالی است كه وزارت مسكن در حال آماده‌سازی بیش از 31 هزار واحد مسكونی در این استان است.
معاون اول رئیس جمهور در بخش دیگری از سخنان خود به طرح هدفمند‌سازی یارانه‌ها اشاره كرد و افزود: این طرح كه در جهت رفاه و آسایش همه مردم كشور است، به زودی اجرا می‌شود.
وی تصریح كرد: تاكنون بخش زیادی از درآمدهای كشور صرف پرداخت یارانه‌ها می‌شد و افراد پرمصرف بهره بیشتری از یارانه‌های دولت می‌بردند، اما با اجرای قانون هدفمند‌سازی یارانه‌ها، یارانه‌ها به شكل عادلانه در میان اقشار مختلف جامعه تقسیم خواهد شد كه این امر موجب رفاه همگانی، ایجاد رقابت میان تولید كنندگان و بهبود كیفیت كالاها می‌شود.
رحیمی افزود: با هدفمند‌سازی یارانه‌ها درآمدهای كشور به شكل عادلانه و برای عمران و آبادانی شهرها و روستاها هزینه خواهد شد.
 

تبلیغات