تبلیغات

تبلیغات

حاج قاسم سلیمانی

ملك سلیمان در آستانه فروش میلیاردی

ملك سلیمان در آستانه فروش میلیاردی
«مجبتی فرآورده» در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس با بیان مطلب فوق اظهار داشت: ‌همانطور كه شاهد هستید آمار فروش فیلم هفته به هفته و روز به روز افزایش می‌یابد به طوری كه روز گذشته در تهران بیش از 50 میلیون تومان فروخت تا به رقم كلی 520 میلیون تومان برسد.
وی افزود: در مجموع «ملك سلیمان» در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه به ترتیب 17 و 51 میلیون تومان در تهران فروخت تا با رسیدن به فروش كلی 520 میلیون تومان از مرز 500 میلیون تومان در پایتخت عبور كند.
فرآورده خاطرنشان كرد: در شهرستان‌ها نیز خوشبختانه فیلم با استقبال خوبی مواجه شده است، به طوری كه در هفته چهارم اكران فیلم در شهرستان‌ها، به فروش حدود 400 میلیون تومان دست‌ یافته‌ایم كه می‌توان پیش بینی كرد فروش كل «ملك‌سلیمان» طی روزهای آینده از مرز 1 میلیارد تومان عبور كند.
بنابراین گزارش، «ملك سلیمان» روایتی از زندگی حضرت سلیمان نبی (ع) است و در زمینه مذهبی تاریخی با استفاده از فناوری‌های پیشرفته در طراحی و پردازش تصاویر سینمایی تولید شده است. این فیلم همچنین از اولین تجربه‌های حرفه‌ای فیلمسازی دیجیتال در سینمای ایران محسوب می‌شود.
«ملك سلیمان» پیشتر در جشنواره متعددی حضور داشته و جوایزی نیز به خود اختصاص داده كه از مهمترین آ‌نها می‌توان به دریافت 5 سیمرغ بلورین از جشنواره بین‌المللی فیلم فجر و چهار تندیس از چهاردهمین جشن خانه سینما اشاره كرد.
 

تبلیغات