تبلیغات

تبلیغات

شارژ جدید : قلاب بندازید و برق بگیرید

مجموعه : مجله خبری
شارژ جدید : قلاب بندازید و برق بگیرید

این ابزار را شاید بتوان جالب ترین روش احیاء تلفنی که شارژ تمام کرده دانست. بخصوص وقتی که منبع قدرتمند و رایگان نیرو درست بالای سر شما منتظر است. نه اشتباه نکنید، خورشید را نمی گویم. منظورم خطوط هوایی انتقال برق هستند. البته برای استفاده از این ابزار باید عضو سربازان ویژه ارتش آمریکا باشید.

«قلاب بت» یک شارژر بسیار ساده است که در هر جایی قابل استفاده است. این گجت تنها یک قلاب سنگین با یک تیغ تیز است که به انتهای سیم بلندی وصل شده است. کافی است آن را دور سرتان چرخانده و بر روی نزدیک ترین کابل برق بالای سرتان بیاندازید. تیغ آن روکش کابل را پاره کرده و یک ارتباط امن و بی دردسر برای تان ایجاد می کند. حالا شما به برق دسترسی دارید و می توانید با آن گجت های تان را شارژ کنید، به باتری ماشین شوک بدهید، بیسیم تان را شارژ کنید و یا هر ابزار دیگری را به راه بیاندازید. جالب اینکه در هوای بارانی هم بدون هیچ خطری می توانید از آن استفاده کنید.

دپارتمان دفاع آمریکا در ویدیویی که برای معرفی این محصول منتشر کرده، توضیح می دهد که این ابزار فقط در اختیار گروهی از سربازان ویژه قرار خواهد گرفت. توصیه هم شده که شما هیچ وقت چیزی را روی سیم های برق نیاندازید، چون خطرات فراوانی شما را تهدید می کند.

نکته: حالا تصور کنید که این محصول وارد ایران شود. چقدر جالب میشود نه؟

تمام پنجره ها و در ها در حالی که قلاب هایی به سیم برق دارند باز هستند. البته این وسیله قبلا هم توسط ایرانی ها مورد استفده بوده ولی چون حال ثبت آن را داشتیم به اسم امریکا تمام شد.

 

گردآوری : پایگاه اینترنتی تکناز

تبلیغات