تبلیغات

تبلیغات

احتمال ممنوع المصاحبه شدن علی دایی

مجموعه : اخبار ورزشی
در مورد دایی نیز در حال بررسی پرونده هستیم و رای او كه احتمالا همین ممنوعیت مصاحبه است صادر خواهد شد اما اگر سرپیچی كند می‌توانیم او را از همراهی پرسپولیس نیز محروم كنیم
 عضو كمیته انضباطی فدراسیون فوتبال از احتمال ممنوع المصاحبه شدن سرمربی پرسپولیس خبر داد.

حسین عبداللهی در گفت و گو با فارس اظهار داشت: علی دایی و محمد مایلی‌كهن پیش از این به دلیل مصاحبه‌هایی كه انجام داده بودند هر كدام به پرداخت پنج میلیون تومان جریمه نقدی محكوم شدند و هر دو مربی نیز به این رای اعتراض كردند كه كمیته استیناف رای هر دو نفر كمیته انضباطی را تایید كرد.

وی ادامه داد: علی دایی در مصاحبه‌های اخیر خود اتهام‌هایی را متوجه مسئولان فدراسیون فوتبال كرده كه پرونده این مصاحبه‌ها در كمیته انضباطی در حال رسیدگی است تا رای صادر شود. در این مواقع معمولا كمیته انضباطی رای بر ممنوعیت مصاحبه می‌دهد و اگر فرد مورد نظر از این رای استنكاف كند با محرومیت از همراهی تیم مواجه می‌شود.

عضو كمیته انضباطی تاكید كرد: در مورد دایی نیز در حال بررسی پرونده هستیم و رای او كه احتمالا همین ممنوعیت مصاحبه است صادر خواهد شد اما اگر سرپیچی كند می‌توانیم او را از همراهی پرسپولیس نیز محروم كنیم و این میزان محرومیت دیگر مدت ندارد و تا رسیدگی كامل به پرونده فرد متخلف محروم می‌شود.

عبداللهی تصریح كرد: در حال حاضر عباس مرادی سرپرست صبای قم را از انجام مصاحبه محروم كرده‌ایم و اگر ایشان از این موضوع استنكاف كند قطعا با محرومیت از همراهی صبا مواجه خواهد شد.

 
 

تبلیغات