تبلیغات

تبلیغات

اگه این شماره موبایل را داشته باشی 100% کشته میشید !!

مجموعه : مجله خبری
اگه این شماره موبایل را داشته باشی 100% کشته میشید !!

مرگ مشکوک کسانی که یک شماره سرراست تلفن را صاحب می‌شدند، باعث شد که یک شرکت تلفن موبایل این شماره را برای همیشه معلق کند! این شماره ۰۸۸۸۸۸۸۸۸۸ بود، شماره‌ای بسیار رند!

نخستین دارنده این شماره تلفن، رئیس شرکت موبایل بلغلرستان Mobitel بود، او ولادیمیر گراشنو نام داشت، وی در سال ۲۰۰۱ در ۴۸ سالگی به خاطر ابتلا به سرطان درگذشت. شایعاتی وجود دارد مبنی بر اینکه ابتلای او به سرطان طبیعی نبوده و یکی از رقبایش با مواد رادیواکتیو مسمومش کرده بود.

بعد از مرگ گراشنو، شماره موبایل را رئیس مافیای بغارستان -کنستانتین دیمیتروف- صاحب شد، او او هم در سال ۲۰۰۳، توسط عوامل مافیای روسیه، ترور شد و به قتل رسید. او در زمان ترور در هلند بود و قصد داشت پانصد میلیون دلار در زمینه قاچاق مواد مخدر سرمایه‌گذاری کند. او در حالی مرد که بیش از ۳۱ سال سن نداشت. در زمان ترور او موبایل را همراهش داشت.
این شماره، سپس به کنستانتین دیشلیف رسید، بازرگانی که حرف و حدیث‌های پشت سرش بود. اما او هم در سال ۲۰۰۵ در بیرون رستورانی در صوفیا، پایتخت بلغارستان، هدف گلوله قرار گرفت و کشته شد. گفته می‌شود که دیشلیف، به صورت مخفی کوکائین قاچاق می‌کرد، مرگ او در شرایطی رخ داد که پلیس محموله ۱۳۰ میلیون دلاری را که از کلمبیا وارد می‌شد، توقیف کرده بود.

کشته شدن ۳ نفر دارنده این شماره، در عرض ۱۰ سال، باعث شد که شرکت موبایل از خیر فروش مجدد این شماره سرراست بگذرد و شماره را مجددا واگذار نکند. سخنگوی شرکت هم از هرگونه ابراز نظری در این مورد خودداری می‌کند.

خوب! خرافه و اعتقاد به اعداد نحس ظاهرا محدود به دوره زمانی یا محدوده جغرافیای خاصی نیست و حتی در دنیای تکنولوژیک امروز هم می‌توان شواهدش را دید!

 

گردآوری : پایگاه اینترنتی تکناز

تبلیغات